Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet még hátra?...

Disi kérdése:

Mennyi időm lehet még hátra? CTG vizsgálaton jóslófájásaim voltak 36 hetesen. Volt egy majdnem 75-ös erősségű, és két majdnem 50-es erősségű összehúzódásom.

Figyelt kérdés
2 napja keményedik a hasam. Nagyon sűrűn 8-15 percenként, de csak a köldököm felett (szerintem ott van picúr), teljesen kidomborodik a hasam, látszik a feje és a háta is. Fájdalmaim nincsenek, semmi mást nem érzek. A méhszájam zárt 2000-es. Fekvést mondtak és Magne-B6-ot, de szeretnék még kihűzni minimum 2 hetet. Másnak is volt ilyen?
2011. máj. 31. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem végig ilyen volt a 30-ik héttöl.

2 héttel túlhordtam.

pedig még a méhszáj is 3 centire nyitva volt.

2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a fájáserősségek, 2óra alatt szültem, 75ös fájásokat mutatott a ctg, amikor nem éreztem keményedést, akkor meg szupi fájásokat mutatott és fordítva...

Túlhordásban voltam:) és a 36.héten volt pár jóval erősebb fájásom...

Nyugi, nem lesz gond:)

2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. A dokitól kezdve a védőnőig mindenki azt mondta, hogy nincs sok idő. Ráadásul a dokim elutazik pénteken, és csak jövő hét vasárnap jön haza, úgyhogy két hetet beszéltem meg picúrral, hogy addig még így maradunk.

Így már nyugodtabban fogok feküdni, hogy másnak is volt ilyen. Köszönöm!

2011. máj. 31. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy majdnem 100-as fájásokat mutatott a gép a 36., 37. heti vizsgálaton és alig éreztem valamit. A 40. héten szültem.
2011. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi kérdeztük a szülésznőt, azt mondta valójában beállítás, ha akarja úgy állítja a gépet, hogy 100-as egyen, de ha akarja úgy állítja, hogy 20-as erősségű fájás legyen. Ez lényegtelen és jelentéktelen.

Egyébként nekem is mondták, hogy fájások és örüljek ha kihúzom és időre szültem 40. héten.

2011. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

36-37 héten voltak 90-es méréseim is, én ebből csak annyit éreztem, hogy keményedik a pocim. Közel sem éreztem olyan mértékűnek, mint amilyen a szám alapján tűnt. 2100as volt már kb a 30.hét óta a méhszáj. Kb egy hete már fájásaim is vannak (jóslók), de nem rendszeresek. Ennek ellenére még mindig egyben. :) Manóka még mindig kényelmeskedik odabent. :) Szerintem kihúzhatod akár a 40. hétig is.

39+1 Hetes Kismama

2011. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a ctg/nst gép még ki is akadt a 36. héten, ezért még egy hétig kellett szednem nagy adagban magnéziumot, nehogy előbb elinduljon a szülés. Na ez olyan jól sikerült, hogy a lányom végül a 41. héten született meg indítással.

Szóval még túl is hordhatod.

2011. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!