Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai Szent Borbála...

Tatabányai Szent Borbála kórházban lehet CSAK szülésznőt fogadni úgy, hogy orvost nem fogadsz?

Figyelt kérdés

Ha lehet kit ajánlanátok?

Köszönöm egy 36 hetes kismama


2012. szept. 12. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet-e, de én biztosan foagdnék orvost is. Általában normálisak, de van 1-2 bunkóbb akinél nem szívesen szülnék. Szülésznők közül én Pirger Krisztinánál szültem, nagyon-nagyon kedves, szimpatikus nő, ha lesz következő babánk, akkor én szeretném őt felfogadni, mert szülésznők között is van pár akit jobb elkerülni...
2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet ha van választott orvosod. Én Kerlingné, Reginél szültem, őt tudom ajánlani. Rajta kívül még van egy fiatal szülésznő Katinka, őt is nagyon tudom ajánlani. Illetve egy idősebb hölgy, Vera néni, akit én még választanék.
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak akkor lehet, ha van dokid is.

Én Hlogyikné Németh Orsinál szültem, nagyon kedves volt, végig odafigyelt, szülés után akkor is bejött, amikor nem is dolgozott.

2012. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Negyedik baba lesz,szóval nem szükséges orvos,mert semmi szükség rá tapasztalatból tudom:)

A szülésznő viszont fontos,hiszen ő van velem.

De ha nem lehet külön fogadni akkor marad az aki éppen bent lesz.Nem izgulok így sem,hamar meg lesz a babó:)

Köszönöm szépen!

2012. szept. 13. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!