Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Furcsa feszülést éreztem...

Furcsa feszülést éreztem reggel a hüvely belső részén. Ez már jósló fájás lenne?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, és többen állítottak meg az utcán, hogy mikor fogok szülni. Mert, hogy ők úgy látják, hogy nem soká. Állítólag lennt van a hasam. Bár én ezt nem tapasztaltam. Ma az együttszülésre felkészítő tanfolyamon a csecsemős ápolónő mondta, hogy szerinte nem soká ismét találkozunk. Egy kicsit meg vagyok rémülve. A dokihoz csak holnap megyek.
2008. máj. 15. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Nekem az a kedvencem,amikor vadidegenek mondják,hogy be van dagadva a szám,és nem hajlandóak megérteni,hogy nekem világ életemben nagyon telt ajkaim voltak.Vagy,amikor azzal zaklattak engem is,hogy nagyon lent van a pocim,bezzeg most,nah már tényleg lent van.

A feszülést én is éreztem a hüvelybe,ez vele jár.A jóslófájás az valami olyan,mint a mensis görcs.Nem kell feltétlenül méhkeményedéssel járnia,a lényeg hogy fáj.De majd holnap a doki remélem megnyugtat.


39 hetes kismama

2008. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!