Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 7 hónappal még...

Szülés után 7 hónappal még mindig fáj a szex?

Figyelt kérdés
7,5 hónapja szültem, még mindig fáj a szex, de nem maga a behatolás, hanem mintha ki akarna szakadni a méhem(természetesen szültem, minden rendben volt a szülés alatt is, és a 6 hetes kontrollon is), sőt orgazmusom sincs, csak orálisan.
2012. szept. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is kb. annyi ideje szültem, nekem mondjuk inkább az eleje fáj, van egy kis hegesedés. Viszont az orgazmus nekem minden téren hogyismondjam... Kevesebb lett. Hiába élvezek el, nem kíséri az az igazi gyönyörérzet.


Amint elköltöztem, én elmegyek dokihoz, lehet, hogy valami nem kerek odalent. Szerintem menj el Te is!

2012. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy orgazmusod nincs az szerintem nem csoda, hisz ha fáj a szex akkor az ember nem tudja magát elengedni, inkább azt várja hogy vége legyen, ez biztosan helyre fog állni. A szülés nagyon nagy trauma, bár a 7 hónap már általában elég a regenerálódáshoz, de valakinek még ennél is több kell. Én is tök kétségbeestem, mikor mindenhol azt olvastam, hogy a szülés után 6 héttel milyen jót szexelnek az emberek , én meg még 5 hónappal utána is csak kerülni próbáltam a témát, mert fájt. De szépen helyrejött, nálad is helyre fog!
2012. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én még szülés előtt sokat olvastam a témáról, mert engem is izgatott mi lesz majd. Használjatok valamilyen síkosítót, vagy a babaolajnak van egy zselés változata (mi ezt alkalmaztuk), fontos a jó "bemelegítés", próbáld meg agyilag ráhangolni magad a sexre,ha mentálisan oldódsz azzal lazulnak az izmok. Nekem is fájt eleinte egy majdnem 5 kilós gyereket szültem vaginálisan, gátmetszéssel. Nem szabad feladni, és meglesz az eredménye!!!!
2012. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Remélem javul a dolog majd.
2012. szept. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!