Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 hónappal még...

Szülés után 3 hónappal még mindig nem kíváno a szex-et, mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

két naponta együtt vagyunk de nem igen van hozzá kedvem, máskor minden rendben volt.

nem rosz a férjemmel lenni cska nem igazán kívánom pedig amúgy meg imádom, gátmetszésem nem volt.

a szenvedély hiányzik


2009. nov. 19. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod az együttléteket, próbáljátok meg kicsit ritkítani. Szerintem pár alkalom kimaradna, sokkal jobban kívánnád, visszajönne a kedved. Mi néha szoktunk olyat "játszani", hogy pajzán email-eket írogatunk egymásnak, no ezektől garantáltan megjön a kedv, illetve nem kell minden egyes alkalommal eljutni a végéig, lehet olyat is, hogy csak incselkedtek egymással. Ez is garantáltan ahhoz vezet, hogy meghozza a kedvet. Illetve ha neked nincs kedved, nézd végig, hogy a párod csinálja magának. Mi is szoktunk ilyet és másnap nem tudnám azt mondani, hogy nincs kedvem a szexhez. Sok sikert! Egyébként még nagyon az elején vagy! 18 hós kislány anyukája.
2009. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a hormonok, amik a "szenvedélyhez" kellenek még nem tértek vissza. Szoptatsz még? Menstruálsz már?

Én is így vagyok sajna, csak 8 hónapja, de nem parázom, mert néha már egészen jó, csak elkezdeni nehéz.

2009. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja vagyok így. Sajnos!!! Remélem visszaáll minden a régire majd.
2009. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, látod nem vagy egyedül a problémáddal. Én 4 hónapig nem kívántam a szexszet, de megbeszéltem a férjemmel a dolgot. Ő megértet, időt adott és rá két hétre már teljesen ki voltam éhezve!!!:))) Lehet, hogy neked is csak időre és megértésre van szükséged, ha nem kívánod, attól még megoldható a dolog máshogy is...:))) Az idő mindent megold, nálunk bevált!:))
2009. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a válaszokat, jó érzés hgoy nem vagyok egyedül :)
2009. nov. 20. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl fáradt vagy, reméljük hamar elmúlik. Próbáld kipihenni magad. Nekem segített. Vigye vki el a gyereket sétálni, te meg aludj egyet.
2009. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem kívánod,mert megváltoztál.Anyává lettél,és most ez a Te szenvedélyed.Én is így vagyok ezzel.Mi mondjuk ritkán tudunk együttlenni mert a párom sokat dolgozik,de ennek ellenére én sem érzem azt a szenvedélyt most úgy mint zülés előtt.A kisbaba minden idődet lefoglalja ,nem győzől pihenni,hogy legyen tejed,ha persze szoptatsz még.És valahogy egy nő ilyenkor átszellemül.Minden gondolata a kisbabája körül forog.Nem csoda ha nehéz így lázba jönni.Szerintem ahogy nagyobb lesz a kicsi,visszatérnek majd a jó kis szenvedélyes esték.Mi úgy vészeljük át ezt az időt,hogy sokat beszélgetünk,és együtt babázunk,sétálunk.Nézünk valami jó kis filmet,persze ha a picurka hagyja.;)Kicsit olyan öregesen vagyunk,de nem aggódunk,és nem görcsölünk rajta,mert az nem jó.Majd jönni fog magától az a szenvedély,és akkor mindent bepótolunk.

Szóval ne izgulj.Beszélj a pároddal,hogy neked hogy lenne a jobb,és hogy te mit szeretnél.

2009. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi "szülés" előtt ;)
2009. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én alig vártam hogy elmúljon az a bizonyos 6 hét, annyira kivántam, bár 3. héten már próbálkoztunk, de csak játszadoztunk, még nem lehetett. én nagyon kivánom. nem fáraszt le a baba, alszom eleget, szoptatom. van időma férjemre is. de szerintem ez ideális eset, én sem értem miért vagyok ilyen szerencsés, rosszabbra vártam.

10 hetes kisangyal anyukája:D

2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!