Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyér? Szülés után jött...

Aranyér? Szülés után jött elö. Ugy tudom körülirni hogy a végbél nyilásomon kijött mind ha bör lenne és olyan kis pukli. Nem fáj, nem vérzik. Visszahuzodik, majd ha keményebb a székletem jobban kijön. Ez az?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ici pici......de nem szültem még,nem vagyok terhes, uhogy kiáncsi vagyok ez az -e?
2012. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az. Kenegesd aranyér kenőccsel, akkor meggyógyul. Bár én másfél éve szültem, néha még kijön sajnos.
2012. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az. Később még sajnos fájhat, de el is múlhat, ha vigyázol rá, hogy ne legyen kemény a kaki és kened pl. Doxiproct-tal (ha nem szoptatsz).
2012. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is szüléskor jött kis, már két éve van, elég nagy aranyerem. Nekem sem fáj, csak kellemetlen. Novemberben szülöm a következő babámat, szerintem még jobban ki fog jönni. Később meg fogom műttetni, mert én úgy tudom,h. attól szűnik meg teljesen az aranyér. Kenőccsel, kúppal, csak a tüneteket kezeled.
2012. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!