Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen, Kenézyben szülők,...

Debrecen, Kenézyben szülők, tudnátok ajánlani nekem egy szülésznőt? 27 hetes kismama

Figyelt kérdés
Fogadott, fizetett orvosunk nincs, nem is szeretnénk, a szülés előtt szeretnék egy szülésznőt felkeresni, aki bemutatja a szülőszobát, ill. a szülés alatt végig ott van velem, rendesen ellát... Tudtok ajánlani?

2012. szept. 17. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyen nehezet kérdeztem volna??? Még mindig várom a válaszokat!!!
2012. szept. 21. 01:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 éve szültem ott, nem volt fogadott szülésznőm, hanem az éppen ügyeletes segített. Ő volt Stróbl Erika. Azért is jegyeztem meg a nevét, mert nagyon kedves és türelmes volt velem. Akkor éjszaka sokan szültünk, kb 7-8-an, ő egyedül volt velünk egyedül egészen hajnalig, a doki be sem dugta az orrát. Ez az Erika szaladgált egyikőnktől a másikunkig, egyik nő jobban visítozott, mint a másik. De neki egy rossz szava nem volt senkihez, mindenkinek segített becsületesen, és türelmes volt egész reggelig, amíg műszakban volt. Én nagyon örülök, hogy vele vajúdtam és szültem, mert sokat segített nekem tanácsokkal, és így könnyebb volt nekem. Neki nagy tapasztalata van, találtam neked egy kis leírást is róla, mindjárt belinkelem. Ha gondolod keresd meg, beszélj vele pár szót, és meglátod szimpi-e. Nekem ez volt a tapasztalatom vele, én ajánlom neked. És idén jelölve van az Astellas-díjra, vagyis az év dolgozójának díjára. Itt a link:

[link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet fogadni ott szülésznőt. Ha apás szülés lesz úgyis menni kell egy felkészítő tanfolyamra, ahol végigvezetnek a szülészeten és az osztályokon.
2012. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!