Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+2 kismama vagyok. Úgy...

37+2 kismama vagyok. Úgy érzem sosem fog eltelni ez a 3 hét. Elég sokszor keményedek és ez már fájdalmas is, legtöbbet éjszaka. Nem lehet következtetni ebből hogy mikor szülök, igaz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

3-4 héten belül szülsz :)

Én 37+3 hetes vagyok, nem igazán keményedek szerencsére. Kis hányingerem van néha, ahogy a pocakom nyomja a gyomromat.

Nagyon várom már, hogy megszülessen, nagyon nagyon türelmetlen vagyok...

Kitartást magunknak :)

2010. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 36. hét óta keményedek, a méhösszehúzódások onnantól kezdve egyre sűrűbbek és erősebbek lettek. Aztán pár hete fáj már a lágyékom, néha mensi-szerű fájásokat is érzek, fáj a derekam és még mindig bent van a baba!

Szóval nagyon-nagyon nem lehet tudni, hogy mikor is akar jönni a Kiscsibe...

40 hetes kismama

2010. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is 37+3 hetes vagyok, kb 5 perc séta után már keményedik is a hasam, de ha ülök akkor is simán...5 napja kb minden éjjel 3kor felkelek, mert menzi szerű görcsöm van, ami mert néhány percig, aztán elmúlik.Babuskám előszeretettel rugdossa a bordám és a gyomrom.De amúgy minden rendben:)kíváncsi vagyok mikor szülök:)könnyű szülést nektek:)
2010. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 32. héttől nyitva voltam, a dokim bármikor szülhetünk jelszóval engedett haza. Ezzel szemben a kiírt napon szültem, és még élénken emlékszem az utolsó hetekre. minden bajom volt, itt fájt, ott fájt, és nagyon hisztis voltam. Most erre már nincs idő. :)

Pihenjetek lányok, amennyit csak lehet, mert pár hét, és nem lesz rá lehetőség! Olvasni, filmet nézni, és ami nekem elmaradt: Boltba menni, és mindenből jól feltankolni, mert amióta a férjem vásárol...hát... :D:D:D

Könnyű szülést mindenkinek!

5 hetes Törp anyukája

2010. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első kisfiam pont 37+2re született :). A másodiknál már 36 hetesen tűkön ültem, hogy mikor jön, azt hittem sose lesz vége a terhességnek, ő 4 nappal a kiírt idő előtt született, most meg már 8 hetes lesz a héten.

Türelem, mert aztán úgy repülnek a hetek, hogy észre sem veszed.

2010. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 39. héten szültem tavaly novemberben. Az utolsó 3 hét nekem is nehézkes volt. Sokat fájt a derekam és már nagyon vártam, hogy megérkezzen a baba. Én a 32. héttől 3 hétig bent voltam visszatartáson, de aztán elég jól kivárta az idejét a manó.

2010. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 40+4 naposan szültem!

Keményedésre szedj magnéziumot este és reggel,ha napközben is keményedsz akkor napközben is bevehetsz egyet.

2010. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én sosem éreztem jóslófájásokat,de egy 5-6 nappal szülés előtt már fájdogált a derekam,szúrt a méhszájam,és hamarosan megszültem.Szóval ne aggódj,a te babád is megszületik hamarosan,bár van aki hetekkel előtte érez már görcsöket,de én vagyok rá a példa,hogy jelezheti a szülés közeledtét napokkal előtte is akár.

Magnéziumot viszont már ne szedj,mert ellazítja a méhizomzatot és mivel te már túl vagy a 36. héten,bármikor szülhetsz,a magnézium viszont késleltei a dolgokat.

2010. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!