Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jóslófájások fájnak?

A jóslófájások fájnak?

Figyelt kérdés
39.hetes terhes vagyok,és ma voltam nst-vizsgálaton.azt mondták hogy 2 perces jósló fájásaim vannak, DE ÉN nem érzem.23-ára vagyok kiírva.Kibírom odáig??Nem tartottak bent,azt mondták hogy van még egy hetem.Az hogy nem érzem hogy jósló fájásaim vannak,nem jelentheti azt hogy kevésbé fog fájni a szülés??:)
2012. szept. 18. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokat jóslóztam, nem fájt.

A szülés már más kérdés...az fájt. Igazából a kettőnek nincs köze egymáshoz.

S a jóslókból sem lehet megállapítani, hogy mikor szülsz. Én az utolsó 4-5 hétben jóslóztam, végül a 41. héten szültem. :)

Könnyű szülést!

2012. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jóslók azért jóslók,mert érzed őket.Hol fájdalmasabb,hol enyhe menstruációs görcsként érzed.

Az elsőnél 2x volt nagyon enyhe jóslóm,a szülés rövid volt, és nem volt fájdalmas,alig éreztem a méhösszehúzódásokat és a tolókat.(10-es skálán 1-es) A másodiknál 2 órán át tartó kemény jóslóim voltak,de ott sem volt hosszú,kemény szülésem. ( csak az utolsó fél órában: 10-es skálán 3-4-es,egyébként 2-es) A harmadiknál néha éreztem jóslókat már a 24. héttől,nem voltak erősek,a szülésnél viszont ezúttal volt annyi ereje a fájásoknak,hogy éreztem hogy vannak,tudtam hogy azok,de egy kis pocisimogatás és légzésre odafigyelés és nem fájtak annyira. (kb 2,5-3-as)

2012. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!