Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 héttel a szülés után mitől...

5 héttel a szülés után mitől görcsölhetek kb 4 napja?

Figyelt kérdés
Nagyon erős görcsök, néha a babát is le kell raknom a kezemből, mert összegörnyedek. Eddig nem görcsöltem egyáltalán, még szoptatás alatt sem.
2012. szept. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, ha megnézetnéd magad. Lehet, hogy csak a méhen megy össze, bár szerintem az már összement.

Sajnos lehet, hogy egy méhlepény darabka benned maradt, akkor egészségügyi kaparás kell.

Vérzésed van még?

2012. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel még a gyermekágyi időszakban vagy,és nagyon erős görcsöket érzel,mindenképp orvoshoz mennék a helyedben!
2012. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen vérzésem, de tegnap és előtte nagyon barnáztam.Sötétbarna... Fertőzés nem lehet esetleg? Gyomor és has körül görcsölök egyszerre. Gondolkoztam , hogy lehet h megfog jönni?
2012. szept. 18. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, lehet benned maradt valami.
2012. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!