Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik (kb. ) december közepére vannak kiírva? Kinél szültök? Mikor pakoljátok össze a kórházi csomagot? Mikor mossátok/vasaljátok ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy Győrben!
2012. szept. 19. 14:10
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én november közepén szülök,de a táskabepakoláson kívül mindennel kész vagyok már :)

Az is meglesz nemsokára,ma vettük meg még a hiányzó dolgokat és a napokban bepakolok.Még 2 hónapom van hátra,de ilyenkor már bármi lehet,és akkor ezzel már nem kell foglalkozni.31 hetes vagyok most. A dokim Dr.Maár Róbert.IMÁDOM!Nagyon jó fej:))

2012. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert és minden jót! Szerintem 2-3 héten belül akkor én is nekiállok mindennek, bár remélem kibírjuk még legalább 10 hétig :)Jó egészséget és sok örömet a babához!28hkm
2012. szept. 21. 19:12
 4/5 anonim válasza:
Köszi,Neked is!Most már 37 hetes vagyok,és még egyben,de már nagyon nem jó sehogy sem...:)
2012. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kitartás! Mi 33 hetesek vagyunk, de néha nekem sem jó sehogy :)Nagyon aktív a kisasszony. Könnyű szülést Neked!
2012. okt. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!