Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki már érez valamit a...

Valaki már érez valamit a front hatására? 40. hetet túl léptem, de csak nem akar jönni. Érdeklődöm felőletek, mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

38 hetes múltam,eddig kb. annyi,hogy a hetek óta tartó székrekedést ma felváltotta egy hasmenésszerű valami,de semmi más jele nincs,hogy ki akarna bújni a kisasszony,pedig nyitva vagyok hetek óta. Te kedves kérdező,észrevettél ma valami különöset? =)

2012. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én még totál zárt vagyok :( a hasmenés már jó jel lehet! Nálam semmi,bár már minden görcsre,keményedésre azt hiszem,hogy most talán... Az előbb elkezdett nagyon fájni a derekam,de aztán el is múlt. Tegnap nekem is hasmenésem volt,3x is,ma még semmi. Pedig azt mondják,hogy a lányok hamarabb kibújnak,de ez is olyan sztem,hogy kinél így,kinél úgy. Nekem fiam lesz,ha csak nem akar örökre bent maradni :D remélem lesz valami velünk! :) már nagyon jó lenne. Könnyű szülést Neked! És jó babázást :)
2012. szept. 19. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia holnapra vagyok kiirva, csak jóslózok tegnap este óta meg keményedek.

de kitudja mit hoz az éjszaka :D

2012. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sziasztok


elöször is drukk mindenkinek :)


nekem a lányom 3 éve született és nemhogy előbb jött volna ki sem akart bújni 42. héten indítoták. ugyhogy tényleg kinél igy kinél úgy van ez a dolog


most 35+2 vagyok, fiam lesz tegnapelőtt volt egy hirtelen hasmenésem este 10-kor iszonyat be is görcsöltem tőle előtte székrekedés és azóta is. szóval nem tudom mi volt az.


Én azért nem hinném hogy ez a mai-holnapi front bármit is beindítana nálam, szeretném már kint a fiam ez igaz, demég azért maradjon jópár hetet az ő érdekében :)


könnyű szülést mindnekinek

2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szanka ***** válasza:

Szia!


Nekem tegnap járt le az időm, folyamatosan jóslózok, de megmondom neked őszintén kikacja ez a bébi a frontokat, se megelg se hideg. SEmmi nem számít neki.:) Pedig borzalmas már ez a várakozás, ahogy írod mindennek azt hiszem, hogy úristen majd most. :) Közbe sehol semmi.

A környezetemben mindenki azt hiszi, hogy megszültem, pedig még itthon vigéckedek...

Befeküdni meg majd hétfőn kell, addig is hátha....

Nekem kisfiam lesz, hát sok sikert! Kíváncsi leszek melyikünknek lesz meg hamarabb :)

2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megy a drukk Neked is akkor :) már az összes kismama ismerősöm megszült,akikkel együtt jártam nst-re is már mind babáznak,csak én nem :( majd írj,hogy mi lett Veled,vissza fogok nezelődni ide :)

Könnyű szülést!

2012. szept. 20. 19:49
 7/10 Szanka ***** válasza:

:) Ne is mond, nálam is ugyan ez a helyzet, sőt aki nálam későbbre volt kiírva már az is megszült. Tiszta vicc:)

Nem akar sose kijönni :(

Elnetezgetünk, ahelyett, hogy mennénk szülni! Na tényleg szorítok Értetek, hátha hamarabb kibújik a babód :)

2012. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szanka ***** válasza:

Szia!


Nekem meg lett a babám, szeptember 22-én 3890gramm 52cm, és császáros kisfiú lett. Veled mi a helyzet?

2012. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia! Mi is megszülettünk :) szeptember 24, 05:50-kor, 3270 gramm,50 cm,Ádám :) hosszú,fájdalmas szülés volt,de ahogy mondják: minden perc megérte! Most még nagyban szokom a helyzetet,hogy hárman vagyunk,annyira furcsa... Egy pici bébi leköti minden percedet. Sokszor ahelyett,hogy pihennék egy kicsit,csak állok és nézem őt,ahogy szuszog a kiságyban :) hogy vagy? Fáj még a sebed? Remélem azért minél előbb regenerálódsz.

Jó babázást!:)

2012. okt. 1. 08:55
 10/10 Szanka ***** válasza:

Szia!


Én minden egyes nappal egyre jobban vagyok, már most simán megy a felállás, ülés, hajolás. Lassan kezdem egyedül ellátni a háztartást ismét, de anyukám nagyon sokat segített eleinte, fuh nem is tudom mi lett volna nélküle, meg a párom nélkül.

Már elmultunk 2 hetesek, a kicsinek most kezd tisztulni a kelevin a pocijából, sokat szenvedünk most vele :S De majd csak elmúlik ez az állapot :) és majd csak jobb lesz.

Hát igen, nekem is nagoyn fúrcsa, hogy 3an vagyunk, eleinte azt éreztem, hogy ketté kell szakadnom, hogy foglalkozzak a babával, de viszont a párommal is ugyanúgy törődjek :) De már most ezt is sikerült megoldani!

Neked van segítséged? Milyen a babád?? Boldogultok? Éjszakák?

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!