Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a helyzet a debreceni...

Milyen a helyzet a debreceni Kenézy kórházban? Nemrég (2012. tavasz-nyár) ott szült kismamákat véleményére vagyok kíváncsi pár szüléssel kapcsolatos dologban.

Figyelt kérdés
A szülés után egyből megengedik, hogy szoptassak és lehetünk-e hármasban valamennyi ideig a szülést követően? A kisbabámnak a kórházi tartózkodás alatt szükség lesz-e a saját ruhácskáira, illetve az ellátásához szükséges dologra, vagy csak majd a hazahozatalához kellenek cuccok? Anyatejen kívül a csecsemős nővérek adnak valamit a babámnak, ha én nem szeretném akkor is? Ezeken kívül minden egyéb tapasztalat érdekel. 32hkm
2012. júl. 12. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve szültem,viszont egy barátnőm és több ismerősöm 1-1,5 hónapja.Kórházi ruha kerül a babára.A hazahozatalra kell majd a saját ruhája.Császárral szült barátnőm, mondta,hogy pár percig lehetett szülés után velük a baba.Én természetes úton,de nálam is így volt.Megfigyelésre 2 órát fent maradsz.Utána visznek le a gyermekágyas részlegre,ami most nagyon szép lett,nemrég újították fel.Mellszívót érdemes vinni,mert használhatod,azt adják oda a picinek.Viszont most már a baba itt is veled lehet mindig.Nem csak a klinikán,tehát minden szoba babás.

Ha nem szeretnéd,hogy valamit kapjon a baba,persze nem adják.Meg kérheted éjszakára is,de ha pihenni akarsz akkor velük marad.Kérdezz csak nyugodtan!! :)E.

2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én márciusban szültem a Kenézyben, és amit az első válaszoló írt csak megerősíteni tudom. Nálam is csak kb. pár percig volt a baba a szülőszobán, és kb. 5.00 órakor kerültem le a gyerekágyas szobába, a 6.00 órás szopira nem hozták még be, sőt a 9.00 órásra sem, azt nekem külön kérnem kellett, hogy hozzák be, hadd lássam végre. Még akkor is mondták,hogy behozzák, hogy ismerkedjünk, de ne szoptassam (én persze megpróbáltam). Az osztály egyébként tényleg gyönyörű, két ágyas szobában voltam, volt pelenkázónk, kiságy a piciknek és gyönyörű fürdőszoba. A csecsemősök között van kedves és kevésbé kedves, dehát ez mindenhol így van. A látogatás du 14.00-17.00 között van, de 15.00-kor ugye szoptatás kb. 30-45 percig, tehát a látogatás ekkor szünetel. Egyszerre csak ketten látogathatnak, és gyerek 12 éves korig nem mehet be. Ha még érdekel valami, írj nyugodtan. Boldog babavárást neked.
2012. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :-) A kórházban fogom én pelenkázni vagy fürdetni a kisbabámat? Ahhoz szükséges dolgokat kell bevinni a kórházba?
2012. júl. 12. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Pelenkázni te fogod, ha veled lesz, adnak pelenkát, popsitörlőt és krémet, de vihetsz is sajátot. Fürdetésre elviszik, azt nem neked kell csinálni. Van orvosod, kinél fogsz szülni?
2012. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tarczali Dezsőnél fogok szülni.
2012. júl. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!