Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki milyen fogamzás...

Szülés után ki milyen fogamzásgátló módszert alkalmazott?

Figyelt kérdés
Írhattok árakat is, mert már régen kellett ilyesmit alkalmaznom, nem vagyok tisztában a mai árakkal.
2012. szept. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sima óvszerrel. Egy 6 db-os csomag 500 ft.
2012. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is óvszer.

Próbáltam a szoptatás alatt szedhető tablettát is, de teljesen bezavart a hormonjaimnál, így maradt a gumi.

2012. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az óvszert nem szeretjük. Nem szoptatok, szóval tabletta is szóba jöhet. Amit régen szedtem nagyon jó volt, de már annyira drága lett, hogy azért is hagytam abba, és akkor elkezdünk próbálkozni a babával.
2012. szept. 20. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pharmatex hüvelykúppal.
2012. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mi egy nem túl biztonságos módszerrel védekezünk,de eddig jól bevált,csak akkor lettem terhes amikor úgy akatuk.Megszakítással szoktunk védekezni.
2012. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Engem lehet hülyének néztek de én fogamzásgátló + gumi

hogy miért?

1: gyógyszer mellett estem teherbe az első fiammal ( már van 2.is)

2: a gyógyszer meg kell mert beállitja a mensimet meg a hormonjaimat..

és azért gumi hogy ha esetleg most se védene a bogyó ne legyen meglepetés... nem szeretnénk 3. babát..

2012. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
óvszerrel
2012. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Viccen kívül a nőgyógyászom a 5 évvel ezelőtt szedett fogamzásgátlót írta fel nekem. Meliane a neve, 3 havi adag kb. 8000 forint.
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel óvszerrel.A 6 hetes kontrollon jeleztem a dokinak,h spirált szeretnék. Ő a goldlylit ajánlotta,amit jelenleg nem lehet kapni.Amíg nem tudom beszerezni az orvosom a terhesség előtt szedett gyógyszert ajánlotta. Lindidett, 3 havi adag 6800 ft volt. Az első hónapban még nem ad védettséget,úgyhogy addig még óvszert is használunk.
2012. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi óvszert használtunk,de mivel a vérzésem olyan rendszertelen volt mint terhesség előtt így a dokim írt fel gyógyszert.Mivel még szoptatok emiatt Cerazette-t,3 hónapja szedem 2 hónapja nem jött meg :D 3 havi adag ára 8ezer valahányszáz forint.
2012. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!