Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírástól számítva mennyi...

A kiírástól számítva mennyi időre indítanak szülést általában?

Figyelt kérdés
Szeptember 24.-ére vagyok kiírva és ekkor kell befeküdnöm a Salgótarjáni kórházba.Nem igazán szeretnék sokáig bent lenni ezért érdekelne, hogy meddig várnak az indítással?Aki tud segítsen.Tapasztalatok is érdekelnek.

2012. szept. 20. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban nem tudom hogyan van, de nálunk (Veszprém) is befektetnek, ha a kiírás napjára nem lesz meg a baba. 1 nappal a kiírás után, aztán 1 hetet várnak és utána indítják. Ha 2 napig nem indul be az indításra akkor meg császár.
2012. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyöngyösiben, képesek akár 11 napot is várni ha minden rendben(lepény,áramlás,stb)
2012. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Pont ezektől tartottam:(((Remélem a hét folyamán úgy dönt a fiam, h inkább magától"kijön"!!Főképp császárt nem szeretnék!
2012. szept. 20. 13:45
 4/10 gabszem ***** válasza:
én Pesten szültem az Uzsokiban, ha nincs gond a baba szívhangjával akkor a kiirás után egy héttel kell befeküdni a kórházba. Ott még várnak pár napot, utána inditanak.
2012. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt,hogy a 40. hét végén zavart be a doki,mert már félig nyitva voltam. Bent kérdeztem,hogy nem e lehetne megindítani,de azt mondták,ha nincs gond,akkor a 42. hétig várnak. Szerencsére 2 potya nap után megindult magától :-)

(Szolnok megye)


Ne parázz,addig még simán megindulhat!! A lényeg,hogy próbáld meg a gondolataidat elhessegetni!!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,20hkm

2012. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!Hát most megpróbálom megbeszélni a dokival, hogy kiírás napján ne kelljen befeküdnöm, legalább egy pár napot még had maradjak még itthon hátha beindul magától, aminek én nagyon örülnék:)))
2012. szept. 20. 17:39
 7/10 Szanka ***** válasza:

Szia!


Nekem szeptember 19-én járt le az időm, és nem kellett befeküdni. Jó volt az nst görbém, doki mondta, ha vasárnap estig nem lesz meg, akkor hétfőn kell befeküdni, a kórházban várunk még egy pár napot, de a jövőhéten megindítják. Az már kérdés h mikor :) De hátha megindulna magától!! Szorítsatok csajok!!! :)

(Szolnok megyéből)

2012. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vácon 40+3 napon megindítják zselével.
2012. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pécsett az én dokim a 42. hetet már nem engedi elkezdeni. Mi a 40+6. napon mentünk indításra (július 1-re voltam kiírva és 5.-én indították)(előtte nap kellett befeküdni, de hazaengedtek estére) de reggel elkezdett folyni a magzatvíz, oxira sem tágultam fél 8-tól, fájásom sem volt (érezhető, a gép szépen mutatta a görbéket), császár lett 17-kor. A babó egészséges én hamar felépültem, és nem bánom, hogy császár lett, sőt :)

2,5 hónapos manó anyukája

2012. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a a választ.Nagyon örülnék ha nekem se várnának sokat!!:SSS
2012. szept. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!