Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha első szülésemnél császár...

Ha első szülésemnél császár volt, és alig volt "bajom" - nem fájt a seb, fél nap múlva már simán mászkáltam - akkor a 2. ik császárnál is ugyanilyen lesz?

Figyelt kérdés
Vagy előfordulhat, hogy az elsővel ellentétben nagyon fog fájni a seb, nem bírok felkelni stb? van valakinek ilyen tapasztalata?
2012. szept. 21. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egy van, császárral szültem.

Én is nagyon jól voltam utána. Viszont a szobában volt egy 3. császáros anyuka,aki mondta,hogy az elsőnél még ő is így volt, de a 2.-nál már nagyon nem!:)

2012. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár fájt jobban. A második után nem volt semmi problémám, szinte mondhatom, hogy ha nem tuom, hogy vágtak, akkor azt hiszem, hogy egy erősebb izomláz van alul a hasamban. Szóval szerintem igen, simán lehet, hogy a második is ilyen lesz. Sőt.
2012. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két császárom volt, mindkettőből sitty-sutty felépültem :)

Biztos a másokik szülésed is ilyen lesz!

2012. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*második
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen könnyű volt az első. A második meg szörnyű. Ha rá gondolok is a hideg ráz s sírhatnékom lesz.:((
2012. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál sem volt problémám,nagyon gyorsan felépültem.
2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!