Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bármelyik kórházban szülhetek?...

Bármelyik kórházban szülhetek? Vagy csak abban, ahova tartozok lakcím szerint?

Figyelt kérdés

A 19. kerületben lakom. Területileg az Istvánba tartoznék. De az a kórház valamiért nem szimpatikus nekem. A lányomat is a Dél-Pestiben szültem, és most is ott szeretnék. Akkor a 18. kerületben volt lakcímem, oda is tartoztam. De most amúgy is átszervezték, és mind a két kerület az Istvánhoz tartozik.

Nincs fogadott orvosom. Sztk-ba járok, viszont nem ide a kerületbe, hanem a 18-ba, ahova a lányommal is jártam. A doki szimpi volt, nem akartam variálni.


2012. szept. 25. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szabad orvosválasztás van, ahhoz jársz akihez csak akarsz :)

viszont szabad kórházválasztás nincs, de vajúdás alatt át sem küldhetnek, tehát ha nem úgy mész be, hogy mondjuk meg kéne inítani mert már a 42. hétben vagy hanem fájásaid vannak vagy elfolyt a magzatvized akkor biztosan nem fognak elküldeni :)

2012. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 19. kerületi vagyok, szintén Istvánhoz tartozom. Az egy nagyon jó kórház, anyukám ott szült engem is, és a húgomat is. Oda jártam genetikai UH-ra és ügyeletre is kétszer oda mentem. Csak ajánlani tudom, de tényleg!

Egy hónapja szültem a kisfiamat a Bajcsyban. Azért, mert ott volt a fogadott dokim. Én is úgy tudom ahogy az első. Csak akkor szülhetsz másik kórházban ha van fogadott orvosod. De nyilván ha elfolyik a víz, és te a Jahn Ferenc kórházba mész be, akkor nem fognak elküldeni. :)

2012. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Énszerintem bármelyik kórházban szülhetsz!

Én is a bajcsyba tartoztam, és a MÁV-ban szültem, mert a dokim ott dolgozik.

Miattam nem jön át szülni a Bajcsyba :D:D

Hülyeség, amit az első válaszoló írt!

2012. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem biztos, hogy.hülyeséget írt, ezért kérdeztem rá én is. Mert NINCS FOGADOTT ORVOSOM!!!
2012. szept. 25. 10:05
 5/13 anonim ***** válasza:
én az istvánba szültem a kislányomat és csak jokat tudok mondani roluk ,szültem 2fiu gyereket sotén de azal nem voltam megelégedve.
2012. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö mi nem tetszik az istván szülészetén? .
2012. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben:ha nincs fogadott orvosod, akkor oda kell menned, ahova tartozol, vagy ahova a mentő bevisz, az pedig az ügyeletes kórház.

(harmadik voltam)

2012. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

3. válaszoló!

ugyan miért is írtam butaságot ha neked fogadott orvosod volt????


mint írtam, szabad ORVOSVÁLASZTÁS VAN! tehát ott szülhetsz ahol az orvosod van.

kórházválasztás nincs, tehát akkor szülhetsz más kórházban ha VAN ORVOSOD vagy BEINDULT A SZÜLÉS vagy SÜRGŐS eset vagy!


olvass utána....

2012. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor cseréljünk :)

Én a délpestihez tartozom, de az istvánban szeretnék szülni :) Semmi pénzért nem szülnék az előbbiben.

1 éve szültem a lányomat az istvánban. Oda kocsival mentünk be, elfolyt magzatvízzel. Nem küldtek el :)

2012. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!nálunk pont fordított a helyzet 19.ben laktam Istvánban szültem problémám nem volt vele, orvosom is ott volt szülész szerintem semmi baj az István szülészetével a dél pesti nekem kevésbé szimpi!


off:!viszont elköltöztünk a 18,kerületbe:)a dokim már nem praktizál így vacillálok az sztk-s rendelésen megtudnád mondani a nevét az orvosodnak akivel megvagy elégedve?

2012. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!