Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszessel szultem...

Csaszarmetszessel szultem multhet kedden, programozottan. Spinalis erzestelenitest alkalmaztak.24orat fekudtem. A masodik felkeles ota rettentoen faj a fejem, felkelesnel szinte elviselhetetlen. Mikorra mulik el?

Figyelt kérdés
Koffein , nem segit, csak rovid idore megszunteti. Probaltam az alkohol mentes sort es energia italt. Ugyan ez. Hallottam rola hogy van egy eljaras melynel sterilen vesznek egykis vert es vissza fexskendezik a szurqs helyere,hogy elzarja a lyukat. Ennek a neve sajat verplomba befecskendezese. Fellerestem a szuleszemet, az aneszteziologust, de azt a valaszt kaptam, hogy nem hallottak ilyet, fekudjek. Van egy 19 honapos kisfiam is, plusz az uj kis joveveny, mellettuk nemlehet fekudni. Valakinek valami tanacs?

2012. szept. 25. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem két szobatársam is ugyan ezt élte át, és a főorvos javasolta nekik a Panadol extrát. Állítólag ennek a gyógyszernek a hatóanyagai olyan kis mértékben jelentkeznek az anyatejben, hogy nem károsíthatja a babát!


Jobbulást!

2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja szültem, szintén spinál érzéstelenítéssel, császárral. Nekem nem kellett 24 órát feküdnöm, délután 5-kor császároztak reggel a 9-es vizit után fel kellett kelnem, majd szétrobbant a fejem. Nekem Quarelin-t adtak a kórházban és pár napig otthon is szedtem reggel, ezt javasolták, 10 perc alatt hatott és rengeteg folyadékot ittam, 5-6 liter. A frontokat azóta is megérzem, pedig előtte semmi bajom nem volt, szinte sosem fájt a fejem.
2012. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 12 órát feküdtem császár után. Nekem a dokim mondta, hogy fekvés közbe a fejem sem emelhetem meg egy kicsit sem, mert akkor szörnyű fejfájásom lesz. Szigorúan be is tartottam és hála az égnek nem fájt a fejem. Én a kék Panadolt ajánlom, terhesség alatt is lehetett szedni a Piros Panadolt nem hallottam hogy lehetne szedni. De biztos mivel szerintem az is paracetamol tartalmú. Vagy esetleg próbáld meg a hidegvizes borogatást a tarkódra és a homlokodra, nekem ha fáj a fejem az segít.
2012. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, és ez volt a legelviselhetetlenebb fájdalom a szülés után. Még a sebnél is jobban fájt. Igazából semmi nem hatott. Igyál nagyon sokat, hogy átmosódjon a szervezeted. Azt hiszem, 5-6 napig tartott, viszont a fájdalom "vándorolt". Napról napra egyre inkább "feljebb" fájt a fejem, míg az utolsó napon már csak a szemeim, szemgolyóim fájtak, aztán elhagyta a szervezetemet a fájdalom.
2012. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam a 3 császár után. Nekem a koffein, a hanyatt fekvés és az algopirin vált be. Így együtt. A kórházban a dokim hozatott napi 3 kávét, naponta kaptam 1 infúziót és 3x a gyógyszert, illetve leadtam a babámat a csecsemősökhöz (csak szopatni hoztam ki), és feküdtem egész nap. Nekem 8 napig tartott.

Annyira fájt a fejem, hogy azt hittem szétszakad. Én ilyent még soha nem éreztem. Egészen addig azt hittem, nincs rosszabb, fájdalmasabb a műtét utáni első felkelésnél, de akkor rádöbbentem, hogy mégis van. Én a 3. nap mondtam az orvosomnak, hogy most azonnal lőjjön le, majd a férjem felneveli a gyerekeket.

2012. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!