Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTÉ-n kell szülnöm, mert a...

A SOTÉ-n kell szülnöm, mert a magzatom gégeszűkületesnek tűnik, sé szülés után azonnali ellátás kell. De még mennem kell MR-re is, hogy ez a diagnózis egyáltalán biztos-e. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Előzmény: a 4. helyen UH-ztak tegnap, mert több orvos is rémisztgetett eddig azzal, hogy tüdőbeteg a gyermekünk, mivel az UH-n túl fehér volt a tüdeje...nem is mondom, min mentünk eddig keresztül. Most a gégeszűkületre gyanakodnak, Dr. Hajdú Júliánál jártunk tegnap, ős továbbküldött még egy MR-vizsgálatra is.

Lehet, hogy majd császározni fognak, és lehet, hogy azonnali ellátás kell a babának.

Minden hsz. érdekel a témával kapcsolatban.

Tele vagyok félelemmel!:(


2012. szept. 25. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz a végére és kitartást kívánok nektek! Hány hetes vagy most?
2012. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a jókívánságot :) , ránk fér...

24 hetes vagyok most.


Jó esetben csak egy nyákdugó állja el neki az utat, ez lenne a legkisebb gond. Minden más ennél jóval nehezebbé teszi a helyzetet...

2012. szept. 25. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
remélem én is, nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen!! Kár, hogy nem tud senki se érdemben hozzászólni:(
2012. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!