Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon tényleg nem fogadják...

Szolnokon tényleg nem fogadják a 25 hétnél fiatalabb koraszülötteket?

Figyelt kérdés
Akkor hol fogadják az Alföldön?

#25. hét #koraszülöttek fogadása
2012. szept. 26. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor Debreceni Klinika.
2012. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szülésfelkészítőn nálunk (PÉCS) azt mondták, hogy a 25. hétig vetélés, és a 25. héttől szülés.....nem lehet, hogy erre gondolsz? Pécsett sz egyik legjobb a PIC, és ha itt ezt mondják....de bizonyára ez esettől is függ. Miért kérdezed, koraszülésre van esélyetek?
2012. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg.Itt a Debreceni Klinikán a 24.héttől fogadják a koraszülött babákat.Az egyik legjobban felszerelt Klinika.
2012. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


[link]


Le van írva részletesen.A Keleti országrészben amúgy is a DOEC a legjobb!

2012. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Számításba kell venni a koraszülés kockázatát sajnos,mert már van 3 gyerkőc,a legkisebb csak most 2 hete töltötte be az 1. évet,és 19 hetesen már a külső méhszáj nyitva volt. Napi 3 Magnesii citrici-t szedem azóta,nem is volt semmi gubanc,és mivel a házasélettől nem lettünk eltiltva,így 1x össze bújtunk... ennek annyi lett a következménye,hogy azóta megint érzem néha amit a magnézium emelése előtt éreztem. Segítségem annyi,hogy a Párom este kell kimos,és fát vág. Ágyalni nem ágyalok már,de minden mást ugyan úgy kell csinálnom,boltba menni,a gyerekekért az oviba... stb. Ahogy tőlem telik,próbálok vigyázni magunkra,hogy a lehető legtovább húzzuk ki,de hát jobb felkészülni!!

2012. szept. 26. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz ilyen gond!!Azért nehezebb,mert már vannak gyermekeid és őket is el kell látni.
2012. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ennél jóval több Magnesii citricit szedtem, pedig csak keményedtem és nem voltam nyitva: 4x1-et utána 3x2-őt.
2012. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem keménykedem,csak nyitva volt 1 ujjnyira a külső méhszájam,most nem tudom nyílt e tovább,vagy még mindig 1 ujjnyi. Nyilalgatások szoktak lenni a hüvelyben,és ha sokat vagyok talpon,akkor feszülés félét érzek,a hüvely környékén.
2012. szept. 26. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:
A debreceni klinikán a PIC-ben nagyon jó szakemberek gondoskodnak a koraszülöttekről, csak pozitívumokat tudok róluk mondani, de kívánom, hogy ne kerüljetek oda. Ha sajnos mégis arra kerülne a sor, nyugodt lehetsz, mert ott a lehető legjobb kezekben van.
2012. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
masodik babammal mar a 16. hettol nyitva volt a kulso. 20. hettol rendszeresen josloztam, volt hogy egesz ejszaka. Allandonam azt almodtam hogy 750grammal szuletik meg a fiam. Magamban belottem egy datumot, hogy addig ki kell huznunk. Mikor egyik uh-n mndta a doki, hogy elkerulte az 1 kilot akkor nyugodtam meg. 38. hetre szuletett. Gondolkodj pozitivan es hidd el hogy sokaig bent marad! A gondolat teremto ereju. Jo egeszseget nektek!
2012. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!