Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült a Szt. István...

Valaki szült a Szt. István Kórházban, Dr. László Dánielnél és Józsa Andreánál? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első fiamat Józsa Andreánál szültem. Teljesen normális volt, bár nagyon gyors és könnyű szülés volt, nem kellett a tudása legjavát adni. Ügyeletesként volt ott, viszont végig ott volt a fogadott orvosom, nem tudom ez mennyiben befolyásolt a kedvességét.


László Dánielnél nem szültem, de volt dolgom vele, ha nem is sok, itt leírtam már:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A magánrendelésen kedves, mindig visszahív, ha telefonálok, de elbizonytalanodtam, mert konkrétan a szülésen végzett munkájáról és hozzáállásáról csak rosszat olvastam.
2012. szept. 29. 09:55
 3/4 anonim válasza:
Szia! Eddig három gyermekemet szültem a László dokival, igaz, az elsőnél ő ügyeletesként volt jelen. A két kise bbnél már Andi is ott volt mint megkért bába. Részünkröl maximálisan meg voltunk velük elégedve, kedvesek, aranyosak és szakmailag is nagyon jók mimdketten (a többi orvos, nővér véleménye alapján). megyünk a negyedikkel is, ha a pénzünk engedi:-)
2012. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. november 27-én szültem / tehát friss az élmény / dr. László Dániel és Józsa Andrea segítségével. A várandóság idején is hozzájuk jártam. Végig figyelmesek, segítőkészek és türelmesek voltak. Ha hívtam őket, készségesen válaszoltak, ha nem tudták felvenni a telefont, visszahívtak. Többször görcsöltem, esténként, hétvégén. Ekkor László doktor segített, odaszólt a kórházba az ügyeletesnek, hogy várjanak. A szülésem elég váratlan volt, mert ctg-re mentem és 10 perces fájásokat mutatott. Andi rögtön hívta a dokit, / pedig szabadnapja volt és általában a végére szoktak csak beérni a legtöbben / aki máris jött. A vajúdás alatt a férjemmel kettesben lehettem, ők 2 méterre voltak tőlem a folyosón. Rendszeresen bejöttek, segítettek, de nem zavartak. Az oxitocin beadása után,elmagyarázták, hogy mi történik jelenleg és mi várható. Nem így terveztem, de volt egy kis hiszti egy kis ellenállás részemről, akkor is puhán, simogatóan álltak a megváltozott tudatállapotom mellett. Bíztam Bennük végig, pedig én nagyon aggódó vagyok! Ami nagyon fontos volt, hogy nem csak a testemmel, de a lelkemmel is törődtek. A bent töltött napokon rendszeresen megnéztek, megvizsgáltak. Összeszokott, maximalista páros! És ami nem mellékes, még a humoruk is szuper!
2012. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!