Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Haskötőt-nem a bugyi, hanem a...

Haskötőt-nem a bugyi, hanem a tépőzáras- már 1. felkelésnél is engedik császár után?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jópár napig nem javasolták. Kérdezz rá a dokidnál.
2012. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedték. Első felkelésnél örülsz ha kitámolyogsz tusolni.tehát ott és akkor nem fogod felvenni. Ahogy hazaengedtek, feltettem, majd meg őrültem, úgy fájt, szóval ha az orvos engedi és bírni is fogod, akkor minden elismerésem!
2012. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt jó. Nagyon fájt.
2012. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megvettem 8000 Ft-ért. Egyszer sem volt rajtam és már nem is lesz. (7 hete szültem)

Szerintem nagyon kényelmetlen, még 2 hét után sem bírtam felvenni, nemhogy a kórházban, pedig amúgy jól viseltem a műtétet.

2012. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még javasolták is,de csak otthonra, és én szerettem is hordani, de mikor elkezdett gyógyulni a sebem, amikor már a viszketős stádiumban van, akkor már idegesített. Aztán el is maradt, mert jött az a borzasztó kánikula nyáron.

Amúgy első felkelésnél nem hiszem hogy kellene, sőt szerintem jobb, ha nem vagy elnyomorítva, a méhed folyamatosan húzódik majd össze, és tisztulsz...

Az orvosod majd megmondja egyébként is.

2012. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a kivétel...A jános kórházban már a császár után rögtön homokzsákot tesznek a hasadra..mikor felkelsz (nekem 12 óra múlva) alig bírsz kiegyenesedni,ösztönösen kézzel szinte tartod a hasad.Két császárom volt.Az elsőnél nem voltam felkészülve rá,nem volt hasszorító.Másodiknál már készültem,de úgy voltam,ha jólesik hordom,ha nem,nem.Első felkelés után rendbe teszed magad,ez ált. macskamosdás,hiszen (nem tudom a többiek,h zuhanyoztak???) a seb és a kötés nem érhet vizet. Felteszed a haskötőt úgy,h kényelmes legyen. Hidd el az , hogy tart és ki tudsz egyenesedni,tudsz egyenesen menni jó érzés. Annak ellenére,h júliusi nagy melegben szültem nekem jól esett az első 3 napban éjjel-nappal,utána már csak nappal hordani kb 1 hétig.Egyébként a vaterán vettem 2000 ft-ért újan.
2012. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-s vagyok, én letusoltam, a nővérke tartotta addig a hasitasit, tudod a csövet meg a tasakot, meg segített megtörölközni. meg a derekamnál megmosta a hátamat, és utána átkötözött. nekem is volt zsák, azt szerintem minden csaszisnak raknak a hasára.
2012. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!