Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hasleszorító...

Császár után hasleszorító pánt? Jó, ha van? Milyet vegyek? A pánt szimpibb, mint a bugyi. És mekkorát vegyek? Mármint mihez viszonyítsak? A terhesség előtti méretemhez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Én azt olvastam,hogy nem j,mert akkor nem dolgozik a hasizmod ,mert a hasleszorító dolgozik helyette, és nem húzódik úgy vissza.
2012. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En termeszetesen szultem, de hasznaltam hasleszoritos ovet (terhesseg elotti meret). Szules utan egy honappal lapos volt a hasam. JElenleg a masodikkal vagyok terhes, vele is hasznalni fogom.
2012. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nőgyógyász javasolta császár után.Én bugyit vettem,1-el nagyobb méretet mint amilyen voltam,de nem bírtam magamon elviselni egy percig sem.Nagyon fájt amikor rajtam volt emiatt nem használtam.
2012. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szerettem,ha levettem nagyon kényelmetlen volt nélküle.én bugyit felvettem és rá a szorító,biztos ami biztos.:)
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, első terhességemnél használtam (igaz,hogy nem sokat) , kényelmesebb volt vele ,mert tartotta a hasamat! De nehezen húzódott vissza a hasam, még 4 hónap után is egész nagy pocakom volt, második szülés után nem használtam és egy hónappal császár után már nem is látszott,hogy szültem. De szerintem ez (talán) függ a baba méretétől is,mert kisfiam nagy baba lett, kislányom viszont kicsi. Ismerőseim közül akik császárral szültek ők azt mondják,hogy kényelmes volt nekik, akik viszont simán szültek, nekik nem.
2012. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kényelmes, mert összetart, mintha egy "tokban" lennél. Viszont egyáltalán nem hasznos, mert sokkal nehezebben regenerálódnak az izmok, szövetek, hiszen nem kell dolgozniuk. Egyébként a méretet szülés után kell levenni a pocidról, és az alapján venni.
2012. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Szerencsére a kórházban lehet kapni, majd szülés után letotyogok... :)

2012. máj. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!