Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császármetszése...

Programozott császármetszése lesz valakinek holnap?

Figyelt kérdés
Nekem igen,és nagyon izgulok.
2012. szept. 30. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem hétfőn lesz.Rettentően izgatott vagyok.Első baba,és iszonyatosan várjuk.Farfekvés miatt kell császározni.A Szent Jánosban fogok szülni,fogadott dokim van.A műtét miatt is félek,de amiatt kevésbé,inkább izgatott vagyok,és inkább a baba miatt,hiszen családdá válunk.A hasam elég nagy,13 kilót híztam.Olyan furcsa,hogy 2 nap múlva már nem lesz sehol,a batyum.Kislányt várok,és Anna lesz a neve.A doki azt mondta kb.3200 gramm.Na,és veletek mi helyzet?Írj,ha megszületett!
2012. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is farfekvés miatt lesz császár. Szintén kislány,Boglárka lesz a neve. Nekem is fogadott dokim van,de ettől függetlenül kicsit parázok a műtéttől,de várom is. Mi a Dél-pestiben leszünk. Megkérdezhetem hányadik héten vagy?
2012. szept. 30. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
39.
2012. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jövő hét csütörtökre vagyok kiírva a Dél-Pestibe,de pénteken az mondta a doktornő,esélyes,hogy előbb jön,és én is úgy érzem:)

Lehet találkozunk.

:)Szintén kislány lesz,3300gr volt a becsülték pénteken,nevet illetően még nem döntöttük a Léna és az Amina között:)

Ki az orvosod?Az enyém dr.Kanizsai Beáta

Drukkolok!!Nagyon!

2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! Szurkolok neked is!!! :-) Nekem dr. Gmobos Sándor az orvosom,és holnap délután lesz a műtét. Nagyon izgulok!! Lehet,hogy találkozunk. :-)
2012. szept. 30. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

De,jó,akkor holnap ilyenkor már a kezedben lesz a pici:)

Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!:)

2012. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!
2012. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem pénteken lesz programozott császármetszés!2dik baba,sajnos elsö is császá volt,tudom mi vár rám de félek!Nevet illetöen Hanna Linnea lesz!:-) Mielöbbi felépülést kivanok Nektek és Jó egészséget a Kis Hercegnöknek-Hercegeknek
2012. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszönöm mindenkinek,aki írt. Túl vagyunk a műtéten jól vagyunk mind a ketten,minden rendben volt és nagyon boldog vagyok,hogy van egy csodaszép kislányom! Minden jót kívánok mindenkinek! Jó babázást!
2012. okt. 10. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot, és sok tejcsit Nektek!
2012. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!