Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez igaz lehet? "doki programoz...

Ez igaz lehet? "doki programozott császárt nem csinál rendelési idejében valamint hétvégén, időpontot mindig reggel-délelőttre kér és előző nap fektet be"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj ezzel?

Ha már programozott, akkor olyankorra teszi az orvos, ami mindenkinek (tehát neki is) megfelel.

És bár nem volt p. császárom, de úgy tudom én is, egy nappal előtte be kell feküdni.

2012. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy-úgy ahogy az első írja! Épp azért programozott, h a kismamának és a dokinak is jó legyen az időpont.
2012. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj dehogy baj!!! igazából még nincs időpontom,és annyira izgulok már h valahogy meg akarom tudni,h kb mikor lehet majd??? még 6 hetem van,dokim szabin,csak 2 hét mulva megyek hozzá...
2012. aug. 28. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem holnap lesz a 3. progis császárom, reggel, vagy délelőtt, és reggel 8-ra kell mennem, itt nem fektetnek be előző nap.

Megyeszékhely.

És hétvégén tényleg nincs programozott császár.

39 hkm

2012. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is prog volt.előtte nap kellett befeküdnöm,másnap reggel 8kor én voltam az első progis.
2012. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem aznap reggel kellett bemennem, azaz nem előző este.
2012. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!