Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvoshoz forduljak ha...

Milyen orvoshoz forduljak ha befelé fordulo mellbimbom van? Esetleg mit tudtok javasolni, hogy ez ne igy legyen.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szoptatás céljábol kérdezed ezt,akkor vegyél bimbóvédöt,az bevált nálnk is!
2009. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoptatásra nálam is bevált a bimbóvédő.

De érdemes próbálkozni néha védő nélkül is. A kislányom hetekig csak a csupasz cici látványától is ordított, most meg 5 napja bimbóvédő nélkül szopizik. 8 hetes.

2009. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Én már tul vagyok a szoptatáson sajnos nekem nem sikerült.A korházba nekem is bimbivédöt ajánlottak de az nagy volt a babám számára.Most azért kérdezem mert nagyon zavar hogy nekem ilyen másrészt a másrészt 2 gyereket szeretnék 1 már van és a következö lesz az utolso ha minden igaz és nem szeretném ezt kihagyni az életemböl?köszönöm a válaszaitokat.Tudnátok még mást ajánlani?Esetleg urvos tudna segiteni? ha igen milyen orvos?nögyógyász?
2009. aug. 5. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam a mellbimbóvédővel, de sajnos nem vált be. Utána mindig szoptatás előtt mellszívóval kicsit rásegítettem és utána tettem rá a gyereket. Próbáld ki, hátha úgy jobban ráharap a pici!
2009. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!