Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a Szt. István...

Mit kell vinni a Szt. István kórházba a babának? Illetve mit adnak?

Figyelt kérdés
Novemberbe fogok ott szülni.
2012. okt. 2. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Adnak:

-alkoholt a köldökcsonk törléséhez

-2-3 pelenkát

-2-3 intimbetétet

-az ottani fürdetőkrémmel fürdetik a babát

-popsikrémet

-popsitörlőt


Mit kell vinni:

-pelenkákat

-textil pelenkákat

-intimbetétet

-tartalék hálóinget, ha összevéreznéd

-érdemes vinni saját popsikrémet, popsitörlőt, jobb, ha van saját

-babaruhákat

2012. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal ezelőtt szültem ott a 3. babámat,és úgy gondolom egyáltalán nem kell popsikrém.A gyógyszertárit használják,és ki van téve a kórteremben(az alkohol,a hintőpor,és a steril gézlap társaságában).Ha fogytán van egész egyszerűen kérni kell a csecsemősöktől.Viszont popsitörlőt már nem adnak,amikor viszed fürdetni szólnak is,hogy hozd magaddal(a sajátodat).Én pelenkát nem kértem(valóban napi 2-3 db-ot adnak),mert vittem,de a fürdetés után a sajátjukat adták a babára(Liberot használnak).A babának mindent vigyél:takaró,kis sapka(huzatos a folyosó),fürdőlepedő/kifogó,és a már fentebb leírtak.Magadnak is:evőeszköz,pohár,papucs fürdéshez stb.
2012. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!