Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ízületi fájdalmak szülés után...

Ízületi fájdalmak szülés után mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
6 hete szültem. Egyre jobban fájnak a térdeim és az ujjaim. Mikor fog elmúlni a fájdalom? Mit tettetek ellene?
2009. aug. 4. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kislányom, talán mostanra enyhültek a tünetek. De volt, hogy alig tudtam letérdelni, leguggolni, a karjaimat fejem fölé tartani, fésülködni, ágyból, székről felkelni. Én azt gondoltam, hogy a maradék súly az, ami ekkora problémát okot, (kb 8 kg), de mondjuk a karomon nem tudom hogyan hat:-), illetve most már többeknél olvastam, hogy ez általános probléma. Még most sem tökéletes, de már picit tornázgatok is, inkább a rozsdás csontok átmozgatására, mivel még szoptatok, tehát nagyon nem lehet. De lehet, hogy valakinek később, másnak lehet, hogy korábban enyhül, vagy múlik el. Ha csak helyi neked, akkor talán melegíthető, mondjuk búzazsákkal lehet melegíteni.
2009. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sikerült megtalálni a megoldást? :) Multivitamin, vagy mi segített? :) Régiek a hozzászólások, de remélem van azóta pozitív tapasztalat. Köszi!
2016. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 H. Macikaa2 válasza:
Valakinek valami használt a térdére???
dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!