Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 hétig óvszerrel...

Szülés után 6 hétig óvszerrel sem lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Esküdj hogy van kedved dugni szülés után.
2012. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
nem. Ne dugjál be semmit. Amúgy más módon lehet.
2012. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak a fertőzésveszély miatt nem ajánlott 6 hétig a szex, hanem mert általánosságban 6 hét kell ahhoz, hogy szülés után regenerálódjon a hüvely, a méh. Meg szülés után még ott van a gyermekágyi vérzés, ez esetleg zavaró lehet. Mi 1-2 nap híján kivártuk a 6 hetet, én császáros voltam, de még így is kicsit kellemetlen, fájdalmas volt az együttlét, akkor gondolom ennél előbb még kellemetlenebb lehet.
2012. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy jól fog esni. Kedvem nekem is volt, de a szülés közben szerzett belső sérülések miatti fájdalom gyorsan lelohasztották a szenvedélyt.
2012. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezt most egy férfi kérdezi, ugye?
2012. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

egy kétségbeesett nő kérdezi akinek a férje már nem bír várni :)


nem véletlenül találták ki a 6 hetes időszakot.

ilyenkor tisztul a szervezet védeni kell a fertőzésektől, fürdéstől stb..

2012. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
6 hétig véreztem, gusztusom sem lett volna hozzá...
2012. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából terhesség alatt nem igazán sexeltünk,fájdalmas volt nekem,és így nem akartam.Kedvem sem volt hozzá.Vérzésem elmúlt már,és nagyon is jól érzem magam ezért merült fel bennem a dolog.Azért,mert másnak nincs kedve,attól még van akinek igen,és nem értem miért kell egyből "lehurrogni" az embert...Nem hinném hogy ez akkora baj,hogy nem viselt meg a szülés.

Köszönöm egyébként a válaszokat!

2012. okt. 2. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És azért kellett mindenkit lepontozni, mert nem egyezik a véleményük a tiéddel?

Amúgy ha már a végén vagy a gyerekágyas időszaknak, mondjuk 5. hét, akkor szeretkezzetek. Bár kétlem, hogy jól fog esni, ha már a terhesség alatt is fájt. Sokaknak szülés után hónapokig! fáj a szeretkezés. Na meg ha annyit kibírtatok, akkor ezt a kicsit már csak ki lehet bírni...

2012. okt. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
61%
Én 8 hetet vártam szülés után, de még így is hónapokig fájt a szeretkezés. Császáros voltam.
2012. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!