Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Problémamentes...

Kriszti83 kérdése:

Kismamák! Problémamentes terhesség esetén hanyadik hétig lehet szeretkezni? Óvszert érdemes használni?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy a sperma megindíthatja a szülést.
2010. nov. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egészen a szülésig éltünk nemi életet. Soha nem védekeztünk és 39+6-ra született a fiam.
2010. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Probléma mentes terhességnél mindig.


A sperma meglazíthatja a burkot, az orgazmus meg oxitocint termel és az beindítja a szülést. èn 10 nappal túlhordtam és semmit nem használt a sex.

2010. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ondó felpuhítja a méhszájat, de ez normális esetben semmilyen gondot nem okoz. Prosztaglandin elnevezésű hormon forrása, ezt mesterséges szülésindításnál szokták használni.

Az orgazmus oxytocin hormont választ el, ami segítheti a méhösszehúzódásokat. Ez még jót is tesz, mert karbantartja a méhet, de koraszülést, gondot ez sem okoz.

Amíg nincs "kész" a baba, addig normális lefolyású terhességnél bármeddig lehet szexelni. Persze a vége felé már a nagy pocak miatt lehet, hogy nehezebb lesz megtalálni a tökéletes pozíciót, de némi fantáziával minden sikerül. :)

2010. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mi végig szeretkeztük a terhességemet óvszer nélkül. Az utolsó együttlét 41 hetesen volt, másnap reggel befektettek a kórházba. 42 hétre szültem.

2010. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! :)
2010. nov. 27. 07:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval akkor azért lehetséges ha együtt vagyunk olyan összehúzódás féle?Első baba és még nem vagyok tisztában a fogalmakkal.Szóval fini érzéki szex aztán jön a folyamatos derék fájás(mensi szerű),és keményedés.Ami már nem jó érzés inkább ilyesztő.24 hét végén járunk.Okozhat koraszülést?Vagy ez csak egy természetes válasz reakció
2012. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!