Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szeptember végén szültek...

Akik szeptember végén szültek császárral hogy vagytok? Hogyan vágtak hányadik és hogy gyógyultok? Mennyit mozogtok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2012 szeptemberben szültem császármetszéssel. Másnap már mozogtam, amennyit csak lehetett, otthon pedig ment minden a maga útján. Nem volt időm, és nem is akartam elhagyni magam. És Te, Kedves Kérdező? Ezek szerint Te császáros voltál ugye?
2012. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem 2012, hanem 2010.
2012. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 13-án született a fiam. Bikinivonalban vágtak, negyedik császár. Az orvos szigorúan megtiltott pár dolgot (pl. emelést), ezektől eltekintve mindent tudok csinálni, jól gyógyulok. A mozgás egyelőre a sétában merül ki, mást nem merek a 6 hetes kontrollig.
2012. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
.
2012. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeptember 25-én szültem. Második szülésem volt, de az első császár. Még mindig fáj a hasam, de már napról napra egyre jobb. Az első hét volt kőkemény, akkor 2 napig nem tudtam fordulni sem az ágyban, aztán 5 napig pokoli fejfájásom volt az EDA miatt. Mostmár normalizálódott a helyzet. Elég sokat mozgok, mert van egy 4 éves fiam is, napközben a házimunkát csinálgatom, bár szerencsére van segítségem, délután kb. 1 órát a fiaimmal sétálunk, így estére már baromi fáradt vagyok. Otthon még játszani kell kicsit a naggyal, hogy ne érezze elhanyagolva magát, aztán vacsi, fürdés (mondjuk őt apa fürdeti), aztán mesenézés és nekem kell mellé feküdnöm míg elalszik. Persze én általában hamarabb alszok mint a gyerkőc. :) Utána a kicsi altatása.

A vágásom egyébként bugyivonal alatt van, keresztben. Elég szép, csak még meg van dagadva. Nektek is a heg alatt van egy vastag "csík", ami be van dagadva és teljesen érzéketlen? És még mindig véreztek?

2012. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!