Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szül idén szeptember körül...

Ki szül idén szeptember körül a debreceni Klinikán?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szeptember 22 vagyok kiírva és a debreceni klinikán szándékozom szülni :)
2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szülnék ott:S
2012. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert a gyereket nem viszik el a kényelmes anyukáktól?

Én a 3.-at fogom ott szülni és jó tapasztalatom volt eddig velük.

1. voltam

2012. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

kényelmes anyukáktól?:.


ez eléggé rosszundulatú válasz volt,

2012. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Mint ahogy te okos tanácsokat adsz másoknak.

Hihetetlen hogy még ebbe is bele lehet kötni.

Kifejtenéd mi bajod a klinikával? Nekem is volt ami nem volt tuti ott, de ez egy kórház nem jótékonysági segélyegylet.

2012. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez tényleg elég fura volt:S Nem vagyok kényelmes anyuka,csak nem szeretem,ha 1 kórházban az anyagi az első,meg ahol szó szerint az jön be a szobába aki akar.A bnőm mesélt elég durvát,hogy milyen seb van a kisfián,pedig 2,5 éves.:S
2012. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Te ott szültél? Saját tapasztalat?

Mert az ajtóra ki van írva, hogy a látogatókat kint kell fogadni. Ettől független én mivel 2x is ott szültem már tapasztalatból mondom, hogy normális egyedekkel tettek össze és meg tudtuk beszélni, hogy ne jöjjenek most be ill. az én és a másik fél hozzátartozói is vették a lapot, ha nem volt alkalmas valami.

A pénz nem értem hogy jön ide.

Én egyszer sem adtam egy forintot sem senkinek, nem volt fogadott dokim és egyik gyerekemen sincs semilyen seb, normálisan elláttak és megtettek értem és a babáért is mindent. Tehát 3. választásom is a klinika lesz.

Amikor eljöttem a normális nővérek kaptak 1-1 bonbont.

Ennyi volt a nagy fizttségem!

Azok szokták írni, amit te is tudod és ezt tapasztalatból írom, akik kényeskednek össze vissza mert azt hiszik hogy szülnek és minimum a Hiltonba vannak/lesznek és hasonló ellátást is igényelnének. Aztán ami nekem még furcsa, hogy sokan rajonganak a Kenézyért, mert ugye ez egy másik alternatíva. Mert ott mondván elviszik a babát és tudok pihenni. Ha most annyira vártad azt a gyereket, akkkor miért kll tőle rögtön megszabadulni?

És tévhit, hogy a klinikán nem viszik el. Volt az első szülésemnél egy csaj, nem ment se a szopi meg úgy nagyjából bénázott és megkérte a nővéreket had hagyja ott a babát. Senki nem harapta le érte a fejét és készségesek is voltak. Van egy banya Kovács adjunktus, nekem is volt hozzá szerencsém és bunkó is volt, sőtt össze is vesztem vele, de köszönhetem azt is hogy normálisan megtanított szoptatni és nem ríva jöttem haza a tápszeres recepttel mint ahogy a Kenézyből szokás általában. Apró statisztika az ismeretségi körömben, de ez van.

A klinika ráadásul jobban felszerelt mert ha bármi gáz van akkor azonnal életmentő műtétet is végre tudnak hajtani a babán is, míg ez a Kenézyről szintén nem mondható el.

Akik eddig ismerőseim a Kenézyben szültek azt mondák mert szép a vajúdó, ha jól emlékszem. Hát szerintem ezt a legkevésbé sem érdekli az embert, míg ott szenved.

Szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi bajod a klinikával és egy olyan jellegű kérdésre, hogy "Ki szül idén szeptember körül a debreceni Klinikán?" miért írogatsz be baromságokatm, ha nincs is közöd az egészhez.

2012. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Volt szerencsém sajnos a klinikán.:S A kisfiam mikor bent volt pedig 2!hónapos sem volt.A 4 nap alatt míg bent voltunk 1x vizsgálták meg mikor bevittem késő este.Utána hiába szóltam,hogy véres a széklete, hogy ez nem természetes,.. a reakció,majd elmúlik.Akik adtak pénzt,hirtelen mindegyikkel foglalkoztak.Pont anyukámmal beszéltem telefonon mikor mondtam neki,hogy ennyi erővel lehetnék otthon is,mert a gyógyszert is idelökik és mi merre az már luxus.Odajött egy orvos,hogy mehetünk haza.Na gondoltam végre.Amikor megszületett a kórházban a kisfiam,akkor besárgult, mindenről időben tájékoztattak,odafigyeltek rá,pedig SENKI nem kapott tőlem semmit.De az,hogy külön kérvényezed,hogy 1x valaki nézzen rá 4 nap alatt a gyerekedre,aki csak 2!!! hónapos, és kiszáradás miatt került be.Ez a gyerekklinika és elvileg baba-barát kórház.Az én kisfiam is baba volt.De a nőgyógyászati részéről is volt szerencsém még terhesen.Több órás várakozások után elzavarnak a sunyiba,mikor nem véletlenül mentem oda.És sajnos a klinika más részéről is van,ahol csak a pénz ment.És több ismerősöm mondta,hogy nagyon megbánta a klinikát.Pedig mindegyik szerény körülmények között él.Elismerem,hogy van olyan,amikor odakerül a baba,mert koraszülött, vagy valami más okból.Ami megint nem tetszik a klinikán,hogy rengeteg fiatal orvos van,aki épp kikerül az egyetemről, mondd meg annak mi tapasztalata van??A kenézyről meg jót tudok mondani, nem bántam meg,hogy ott szültem,pedig az sem Hilton szálló.Az meg hogy miért írok ide,mert szerintem a kedves kérdezőt érdekelheti,milyen helyre megy.És ebbe a jó és rossz tulajdonságok is beletartoznak.
2012. febr. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! van tapasztalatom a klinikáról nekem is,nem is erre voltam kiváncsi. Ott szültem a kislányomat 2006-ban. nagyon meg voltam elégedve mindennel,a szülésznővel is,aki egy fiatal nő volt/Péntek Anikó/ nagyon rendes,kedves volt,odafigyelt,pedig egy fillért sem tudtam adni neki. A babaszobán is rendesek voltak velem,semmi rosszat nem tudok mondani. megmutatták,hogy kell mellretenni a kicsit,elvitték fürdetni és ha úgy adódott,hogy pihenni szerettem volna,akkor szó nélkül bevitték az újszülött osztályra,majd szopira hozták be megint. Szóval meg vagyok elégedve a Klinikával. Engem csak az érdekelt,hogy ki szül szept. körül itt,mert én pont a szülinapomra vagyok kiírva.:) szept. 10-re.
2012. febr. 10. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
De jó,hogy pont akkorra vagy kiírva,hát ha a kicsid is akkor akar megszületni.E.
2012. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!