Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt állok egy héttel,...

Szülés előtt állok egy héttel, de megakarom magamat nyírni ott alul! Mégis kell azért egy fazon, hogy ne legyek annyira elhanyagolt. Hogy csináljam? A nagy pocakomtól nem is látom magam!

Figyelt kérdés

Iker babáim lesznek, és borzalmas nagy a pocakom! első szülésem lesz, nem tudom hogy illik ott megjelenni.

Mit csináljak?



2012. okt. 10. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tükröt letettem magam elé, és úgy igazítottam magamnak meg a fazont. A nagy pocaktól én se láttam magam simán.
2012. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy nagyon szégyellős akkor barátnő segítségét is kérheted. A férjed is segít gondolom. Na előtte aztán végképp felesleges annak lenni, de valamiért ő lenne az utolsó, akit erre kérnék :)
2012. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem értem el ott "alul", elmentem olyan kozmetikushoz, aki foglalkozik intim gyantával.

Először kicsit fura volt, de utána jó érzés volt, hogy "ott" is ápoltnak éreztem magam(engem zavar, ha nagyon szőrös vagyok alul).

És jó volt, hogy a szülészeten nem azzal kezdték, hogy nekem estek egy egyszer használatos borotvával:)

Van akinek a férje/párja borotválja le szülés előtt.

Úgy tudom, hogy a legtöbb szülészeten borotválnak, de császár előtt tuti a csupaszítás.

2012. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elég szégyenlős vagyok sajnos, és az apukát pedig valahogy nagyon nem szeretném megkérni, olyan fura érzés lenne.:/ A tükrös nem is olyan rossz ötlet.:)
2012. okt. 10. 13:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én mindig jártam intim gyantára, de kb fél idötöl már nem bírtam ki azt a fájdalmat ott lent, így maradt a tükör.


amúgy én kicsit sem voltam szörtelen, csak nem volt túl hosszu, de nem borotváltak egyszer sem, pedig mindegyiknélvarrtak.

2012. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha minden jól alakul, nem császároznak, természetesen szeretnék szülni, és így nem tudom lehet, hogy jobb lenne az intim gyanta. Nem vagyok nagyon szőrös, csak éppen, hogy egy picit, eddig mindig láttam és el is értem magam, de most már nem. Nem akarom az ápolóra bízni, mert egyik barátnőm mesélte, hogy úgy borotvált mint egy állat! ezek után nem merem ráhagyni...
2012. okt. 10. 13:38
 7/15 anonim ***** válasza:

En teljesen leborotvaltam magam. Nagy pocakkal nem tudtam formara nyirni magam.:-)

A gyantazast a terhesseg alatt nem birtam.

2012. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én leborotváltam a páromnak az egészet.
2012. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a férjemet kértem meg, amikor már nem láttam rendesen. na nem lett 10 pontos, de nem bírom elviselni magam szőrösen.
2012. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem ment tükörrel :) Párom segített volna, de mikor közelített felém borotvával nevetnem kellett,így maradt a gép, ami 5 mm-re elintézett ott lent.A szülészeten pedig

elintézték, nem szóltak semmit.

2012. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!