Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogyan öltöztök...

Anyukák! Ti hogyan öltöztök fel, ha leviszitek a gyereket a játszótérre? Miért néznek furcsán rám, ha én nem tréningben, és bő pólóban, elhanyagoltan megyek le?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, kilógok a sorból, ezért nem is szeretek a játszón lenni, csak a gyerek miatt "áldozom fel magam". A ottlévő anyukák többsége zsíros hajjal, ápolatlanul, elhanyagoltan jelennek meg. Így nem is igen barátkoznak velem, max az apukák, mert őket nem érdeklik a külsőségek. Persze nem a barátkozás, hanem a gyerkőc tartalmas időtöltése a motiváció, csak jó néha csevegni.

#gyerek #játszótér #elhanyagolt anyuka
2012. szept. 25. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki kirittyenti magát, azt ki szokták nézni. A mentalitás: játszani megyek le a gyerekkel, tehát lehet, hogy beleülök a homokozóba, lehet, hogy összesároz a lábával, na ehhez nem kell magassarkú, szép nadrág, smink.

Én farmert veszek fel és szűk pólót, és sminkelek is, de diszkréten.

2012. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én azért megyek le tréning nadrágba és poloba játszotére mert egy nekem igy kényelmes meg nem sajnálom ha összekoszolodik miközbe homokozok a lányomal,vagy más hasonlo koszos dolgot csinálok.
2012. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Húha, arra nem is gondoltam, hogy elhanyagoltnak tartanak, ha nem nagy estélyiben megyek a gyerekekkel a játszóra. Bevallom - és közben nagyon szégyenkezem! - én tréningben v. farmerban és pólóban szoktam vinni a fiaimat a játszótérre. Sajnálnám is a csini ruháimat, ha a homokos cipőjükkel összerugdosnák. Apukák valószínűleg azért "barátkoznak" inkább veled, mint az "elhanyagoltakkal", mert nem az anyukát látják benned. :-) Még hogy őket nem érdeklik a külsőségek... :-))))))))
2012. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
A nagyestélyi és a tréninggatya között sok létezik még. Kedves kérdező, ti mit szoktál felvenni?
2012. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Farmerban, pólóban/ingben, sportcipőben szoktam lemenni, azért, amiért már írták. Nem hiszem, hogy elhanyagoltak az anyukák a játszón csak azért, mert tréningbe mennek le. Olyan ruhába megyek, amit nem sajnálok, ha összekoszol a kislányom.


Te miben szoktál menni?

2012. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
olyan fura, én elég gyakran megfordulok a játszótéren, de soha nem nézem, ki hogy van felöltözve és hány napos a haja, legtöbbször a gyerekemet kergetem. Egyébként pulcsi, farmer, kényelmesen, így nem kapok agyvérzést ha 10dkg homokkal többel jövünk haza. Túlélem ha apukák nem velem beszélgetnek:-)
2012. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Most már én is kíváncsi vagyok, hogy a kedves kérdező milyen ruhában megy a játszóra.
2012. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Már a kérdésedből az jön le hogy le hogy mindenki igénytelen csak te vagy a bombázó és ezért utálnak..valószínű nem ezért. Amúgy azért mennek le pólóban és melegítőben mert nekik az a kényelmes.mondjuk a mi környékünkön nagyon csinos igényes anyukák vannak, lehet köztük te lennél az igénytelen..minden nézőpont kérdése :))
2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

UTolsó, te aztán egy roppant intelligens anyuka lehetsz. :D

Ismeretlenek lemajmozni...gratulálok!!

2012. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
UTolsó előtti már, elnézést.
2012. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!