Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülés császár, második...

Első szülés császár, második hogy alakúlt, higy indúlt, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

első (lány): sürgősségi, altatásos császár.

második(fiú): szülés előtt 2 nappal még biztattak, hogy simán is menni fog, majd szülés előtt egy nappal a dokim szemrebbenés nélkül közölte, hogy akkor éjféltől ne egyek, holnap reggel én leszek az első a műtőben...tudtam, éreztem, hogy nem mernek kockáztatni.

2012. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

40+4 naposan reggel voltam nst-n s már máshogyan fájt, mint addig, így tudtam lesz ma valami. Az nst semmit sem mutatott, így hazaengedtek. Este kezdtek rendszereződni, így 9 körül értünk be a kórházba, akkor kb 3 perces fájásaim voltak. Megvizsgált az orvos, akkor elment a nyákdugóm majd közölte, lehet csak szórakozik a baba, mert nagyon zárt vagyok és a feje is magasan van még s a magzatvizem is tiszta volt. Felvettek s szülőszobára. Este 10 körül elfolyt a magzatvizem, ami teljesen zöld volt s a fájások alatt volt hogy teljesen elment a kisfiam szívhangja. Én pedig semmit sem tágultam. Ezért hajnali 1-kor toltak a műtőbe. Az eredménye egy 58 cm-es 4000 g-os baba lett. :)

Nekem az első szülésem magzatvízelfolyással kezdődött, s akkor nem voltak fájásaim. Kaptam oxit, attól lettek, de akkor sem tágultam s az első kisfiamnál is az volt a gond, hogy szinte minden fájásnál nem volt szívhang. Örülök, hogy minden rendben volt mindkettőnél, s nem lett oxigénhiány ..... vagy bármi más gond.Te most állsz előtte?

2012. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első lányom császárral született,nem tágultam,+ fájásgyengeség és relatív téraránytalanság miatt operáltak.4330 grammos lett.A másodiknál nem is kockáztattak,félidőtől biztos volt a császár,nem is várták,hogy magától elkezdődjön a szülés,programozott császárral szültem a második lányomat,39.héten,4050 grammos lett.
2012. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első császár lett, mert 4 óra vajúdás után teljesen kitágultam, de utánna még 4 órát vajúdtam, nem jöttek a toló fájások, a doki próbálta kinyomni könyökkel a babát, de meg sem mozdúlt, mondták nyomjak, de azt sem tudtam hová hogyan, hogy, nyomtam én de semmi, így én már kértem hogy inkább legyen császár, csak ne szenvedjek feleslegesen még órákat.

Most megint terhes vagyok, és kiváncsi lennék mi a szokás, hogy megint sima szülésnek indúl, azt majd lesz ami lesz a végén, vagy ha az első császár, akkor a második is az?!

Megmondom őszintén ezt a verziót szívesebben venném, mert egyszerűbb ha felvágnak, kiveszik a babát, mint vajúdni órákat a semmiért, és lehet akkor is felvágnak...

2012. okt. 12. 20:44
 5/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Első császár farfekvés miatt. 2. sima szülés, 16 órás vajúdással. :) 20 hónap különbséggel.
2012. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!