Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gerincsérv után hat évvel...

Gerincsérv után hat évvel csak császárral lehet szülni?

Figyelt kérdés
Ha 17 éves koromban volt gerincsérvem, nem műtötték meg, jártam mindenféle kezelésre, szerencsére kb egy év alatt tünetmentes lett. És hál'Istennek azóta sincs problémám vele, kivéve a frontokat érzi meg... A kérdés, hogy 23 évesen szülhetek természetes úton, vagy csak császárral? Esetleg személyes tapasztalat van valakinek?

2012. okt. 3. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem két évvel a porckorongsérv után csak császárt engedtek. De talán 6 évnél más a helyzet.
2012. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem sérvem van, hanem polydicopathiám, sok csigolyát érint. A második gyermekem után alakult ki, de megszültem a harmadikat is természetesen, két évre rá.


Szerintem a terhességet jobban érinti, mint magát a szülést.


De azt gondolom, minden eset egyedi lehet, számít hogy melyik csigolyáidat érinti.

Mindenképpen konzultálj orvossal. Reumatológustól vagy ortopédtől biztosan kell szakvélemény.


Nálam annyi kitétel volt, hogy ha császárra került volna a sor, akkor csak altatás lehetett volna, mert a gerincérzéstelenítés nem lett volna jó...

2012. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!