Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termsézetes szülés után...

Termsézetes szülés után meddig véreztetek és mennyi idövel a vérzés elmulta után jött meg a menszitek? Szoptatás alatt hogyan védekeztetek?

Figyelt kérdés

Válaszokat elöre is köszönöm!!

Üdv:Egy 13 napos Kisfiu anyuja:)


2009. aug. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4 hétig volt vérzés, bár 2 hét után már csak picike. A babámat még mindig szoptatom (másfél éves), 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, a menzeszem mégis megjött 7 héttel a szülés után. Egy ideig szedtem cerazette-et, de nekem nagyon nem jött be, folyton vérezgettem menzeszen kívül is. Pár hónapig vártam, hátha "beáll", de aztán feladtam és nem szedtem tovább. Utána meg már csak "vigyáztunk" egészen addig, míg el nem döntöttük, hogy talán jöhetne is a kistesó...
2009. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig véreztem, és még egy hétig pecsételgetett. A szülés óta még nem jött meg, 9 hetes a kisfiam. Védekezni egyelőre óvszerrel... nem akarok bogyókat. :(
2009. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb 4-5 hétig véreztem, de kb 3 hét után már csak úgy, hogy 2-3 naponta volt egy nagyobb adag naponta. De addig sem ömlöttem. Már fél éves a kislányom, de még mindig nem volt menstruációm. Még szoptatok. De ez mindenkinél egyedi.
2009. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hétig véreztem utána 1-2hétig nagyon picit. 5-6 hónap után jött meg a menszeszem.
2009. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!