Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Augusztus 4-re voltam kiírva,...

Augusztus 4-re voltam kiírva, de még nem készül kifele a kislányom. Történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal is rásegítettünk, voltak utána rendszertelen fájásaim, de meleg zuhany hatására egy idő után megszüntek. Nem tudom menjek be a kórházba. Beindítani tudtommal 42 hét után fogják, ezért nem szeretném ha egy hetet befektetnének.
2009. aug. 6. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is nagyon kivagyok! Menszi szerint júl 28-án kellett volna megszülnöm, de a 12 uh alapján aug 12. a dátumom. Mi is sok mindent kipróbáltunk már hátha, de eddig semmi. Mondjuk nekem van még egy hetem addig is csak sajnos várok!

Anikó

2009. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kiírt időpont után egy héttel szültem meg :) pont akkor amikor be kellett volna feküdnöm.Jön Ő majd :)
2009. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem szentírás a dátum amire kiírnak. Van aki hamarabb, van aki később szüli meg. Jól tudod a 42. héten indítanak szülést, de addig még van két heted még bármi megtörténhet. Hagyd a természetre, ne segítsetek rá a pároddal mert lehet ártotok inkább a babának mint használnátok.
2009. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Kicsit megnyugtattatok.Könnyü szülést mindenkinek.
2009. aug. 6. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondoltad te vagy az első ,aki túlhordja? :-)

Én 8 napot húztam rá.

majd jön a baba, ha kell.

Bemenned abszolut felesleges, ha nincs semmi gond, úgyis kell menni 2 naponta NST-re, nem? Ott úgyis látják, ha gond van, addig meg nyugi , pihi otthon.

A szexet gyarkorljátok bátran, segíteni fog, és utána úgysem lehet egy darabig. Most használjátok ki:)

2009. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én + 4 nappal később szültem a kiírthoz képest. 2 naponta mentem NST-re a dokimnak mondtam hogy 2 napja tulvagyok a kiírtnál, mondta hogy megvizsgál. Hát úgy megvizsgált hogy 2nap múlva szültem is...(ne volt kellemes mert bbenyúlt és ilyet egész tehesség alatt nem éreztem, nem is mondta mit csinál csak sejtelmesen rámkacsintott és mondta nemsokára szülök)
2009. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A orvos mondta, hogy ilyenkor mi történik?

Mert nálunk úgy van, ahogy írtad. 41. héten befektetnek, és ha minden vizsgálat okés, akkor megvárják a 42. hetet.

Én így jártam. Betöltött 42. héten született meg a kisfiam. Akármivel próbálkoztam itthon (apás indítás, forróvizes fürdő, nagytakarítás, bábakoktél), semmi nem indította be a szülést. Sőt, még a 12 magzatvíz vizsgálat és az oxitocin sem. :(

2009. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem menszi szerint Június 29.-én kellett volna szülnöm, de UH alapján 3x is változtattak az időn. Az utolsó kiírásom Július 16. volt. Nálunk az a protokoll, hogy be kell feküdni a betöltött 40. héten ha szülsz ha nem. Be is feküdtem 16.-án, fájásom nem volt, zárt volt a méhszáj. 17.-én próbaindítást végeztek (OTT) és mivel minden OK volt a babával kivárták a 41 hetet. Július 23.-án, csütörtökön töltöttem a 41. hetet, akkor reggel 7-kor kaptam egy méhszáj érlelő-tágító zselét, de nem indult be tőle a szülés ezért másnap reggel is kaptam egyet, de annak sem volt hatása ezért még szombat reggel bekötötték az infúziót hátha attól lesz valami, de attól sem lett és a babám szívhangja 3x lelassult, ezért vittek a műtőbe. 2 nap vajúdás és 9 nap túlhordás után Július 25.-én 10:53-kor született meg a kisfiam.

Remélem neked be fog indulni magától. A kórházban azokat a nőket irigyeltem akik bejöttek, magától beindult minden náluk és nem kellett se oxitocinnal se zselével se semmivel provokálni a dolgot. Könnyen, ügyesen megszültek. Jó, biztos ők is megszenvedtek azért a gyerekért, mert nyilván nekik is fájt, de mégis magától, természetesen jött és nem tartott el olyan sokáig mint nálam.

2009. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztus 2-re voltam kiírva...még mindig itthon vagyok.

2009. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hete szültem és 10 nappal túlhordtam a kislányom.

Egyébként pont másnap reggel akarták burokrepesztéssel beindítani a szülést.Nekem semmi nem segített(lépcsőzés,málnalevél tea, szex)

Úgy látszik megijedt a drágám és inkább magától jött ki.

Engem nem fektettek be mert a kórháztól 10 percre lakunk.

Minden jót nektek!

2009. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!