Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Izgulnátok velem, vajon mikor...

Izgulnátok velem, vajon mikor lesz ebbôl szülés?

Figyelt kérdés

4 napja jóslózok,de szinte szünet nélkül mindennap (nincsen még rendszeresség),rendesen úgy érzem magam mint mensikor (se nem túl erôs de nem is gyenge),derekam is fáj..néha úgy belenyilal a hüvelyem,rendesen megugrok az ágyon..medencetájékom mintha összetört volna.tegnap estére sírós is lettem,nem tudnám megmondani mi volt a bajom..8-án 2100as értékem volt.Ha elmegyek fürödni,15 percig jó aztán újra fáj mindenem,de nincs rendszeresség.Elsô baba.

39+2 hkm



2012. okt. 14. 11:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Szia!Izgulunk veled,már nem sok van hátra kitartás!Max.1-2 nap és babázol!

Gratulálok és drukkolok!32hkm

2012. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt, és kihúzatta velem a kiírt napig, 40 hétre szültem pontosan. Az utolsó napok már nagyon szenvedősek voltak, de visszanézve megérte :)
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nagyon izgi, szurkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


fiu/lány??????

2012. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az idő beindítja majd a szülést. :) Izgulok érted! Amúgy kisfiú vagy kislány lesz?


Könnyű és Problémamentes Szülést! :-)


36 hkm

2012. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem sok van hátra kérdező neked. 1-2 nap és baba lesz,lehet ma.Drukkolok!
2012. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked én is!
2012. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én pont ugyan így vagyok mint te kedves Kérdező!3 napja folyamatosan azt érzem hogy na ma szülünk:)Aztán mégsem,a derekam leszakad,és össze vissza keményedek,de semmi rendszer nincs benne!32 hetesen néztek utoljára akkor még 3000 értékem volt!reméljük a legjobbakat!:)

könnyű és gyors szülést!Ja és nekem második baba!

39+1 hkm

2012. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a drukkolást, jelenteni fogok!:)

akkor eléggé "egy cipőben" járunk utolsó :)te hol szülsz?


aludtam du. akkor hol jelentkezett megint a mensis görcs, hol elment..

egyébként a várandósság alatt sosem volt jóslóm, illetve egyetlenegyszer úgy 27. hét környékén, haskeményedésem se volt és az is most pár napja együtt a jóslókkal kezdett el megjelenni.

2012. okt. 14. 18:17
 9/22 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Kérdező és utolsó : Kitartás biztos nemsokára szülész lesz.

Én 38+6 vagyok pár nappal vagyok lemaradva tőletek (22. a kiírt dátumom :) )


Nálam 3 napja volt erős mensi görcs keményedéssel 1,5 órán át időt nem tudtam nézni folyamatos volt szinte aztán elmult azóta meg alig van valami. Joslózás vizsont 34. hét óta van enyhén. Nekem 3 napja minden nap megyek többször nagy wc-re és leginkább kicsit higabb (már bocsi, de mégsem hasmenés) én is kiváncsian várom hogy mikor jön a fiam : )( 2. baba elsőt 42. héten indították)


Írjatok csajok ha megszültetek

2012. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát a hasmenés már bizony előjel..:)
2012. okt. 14. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!