Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnos nem tudom felnevelni a...

Sajnos nem tudom felnevelni a gyermekem, ezért az örökbe adás mellett döntöttem. Egy hetem van vissza, és már csak annyit nem tudok, hogy szülés után meddig kell bent maradnom a kórházban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Hüvelyi szülés esetén 3 nap, császárnál 5 nap.
2012. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Egy ismerős 19 éves lánya vidéken járt főiskolára, eltiltkolta, hogy terhes, megszülte a picit egyedül (jó kövér, nem vették észre rajta). Aztán néhány órával később egy plédbe takarva elvitte a kórház előtti inkubátorig. Becsengetett és eltűnt. Te azért sokkal felelősségteljesebben döntöttél.
2012. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Jól döntöttél!!!!!!!!!Minden tiszteletem a Tied!!!!!

első megírta a kérdésedre a választ

2012. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Tatabányán 5 nap hüvelyi szülésnél, császárnál azt hiszem 7 nap.
2012. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom. Amikor én szültem, akkor szült pont egy örökbeadó anyuka. Pár nap a kórházi tartózkodás, max. 7 nap császárosoknál is. Valószínű, hogy a nőgyógyászati osztályra fogsz visszakerülni, nem a szülészetre, mert ott ugye babával vannak (az adott esetben az örökbefogadó anyuka feküdt be a babával a szülészetre).
2012. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
kórháztol függ hány napig maradsz benn
2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha nem tudod megtartani a kicsit nem kell kivárni a 3 ill 4 napot szülés után.Amikor szültem a szobatársam kicsijét átvitték a másik kórházba ahol van PIC mert gyanus volt. Ő második nap hazamehetett,mert várta otthon a nagy. Nagyon sajnálom hogy nem tudod megtartani a kicsit.
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kórházanként eltérő lehet, ha esetleg a MÁV-ban szülsz, sima és császáros szülés esetén is 3 napot kell bent maradni.
2012. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell a szokásos ideig bennt maradnod a kórházban. Ha az anyukával minden rendben, akkor csak a baba miatt kell 3 napig maradni.

Ha minden oké veled, akkor szerintem másnap haza mehetsz.

Egyébként nekem császárom volt, és már 4. nap el akartak engedni minket, csak a babámmal voltak problémák így egy hetet kellett maradnunk. Szóval ez teljesen változó, szerintem a kórházban érdeklődj, ahol szülni fogsz.

2012. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sima szülés után másnap mehetsz haza. A kórházban tartózkodás a baba miatt van (a császár persze más), legalábbis a szülés felkészítőn ezt mondták.

Könnyű szülést kívánok neked! Kitartás.

2012. okt. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!