Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babámat várom de nem...

Második babámat várom de nem olyan előjeleket tapasztalok mint a kisfiam születésekor. Most nagyon úgy fest a dolog, hogy hála az égnek lesz egy kislányom.35 hetes vagyok és nagyon sűrűn keményedik a hasam és szúr "odalent"Hamarább szülhetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 08:25
 1/4 gelazso ***** válasza:
ne izgulj, de lehetséges
2012. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Nekem minden terhességemnél egyre korábban kezdődtek az ehhez hasonló "tünetek".

A harmadikat olyannyira végig hordtam, hogy túlhordtam majdnem két héttel...


Persze figyelni kell, hogy mi az a "sűrű", és hogy egy-egy keményedés mennyi ideig tart. Ha 30 mp-nél rövidebb ideig, akkor csak jósló, az meg 35 hetesen már normális.


Nekem az a tapasztalatom, hogy minél több "előmunka" a terhesség végén", annál könnyebb és gyorsabb a szülés.


Neked is ezt kívánom!

2012. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már várom hogy túl legyek rajta mert egy kicsit nehézkes a mozgás.Remélem gyorsan meglesz a gátmetszéstől kicsit tartok pedig már egyszer átéltem:
2012. okt. 18. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Másodjára valószínűleg nem kell már a metszés, mindenképp próbáld meg gátvédelemmel, szólj az orvosnak/szülésznőnek!


2. és 3. babánál nekem sem volt már, és még sokaknak...

2012. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!