Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben, (burokrepesztés...

Szülés közben, (burokrepesztés előtt vagy után) kaptam a fenekembe egy injekciót. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A zárójelentésben benne kell lennie miket kaptál.
2012. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű nospa, én is azt kaptam oda!
2012. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nospa, szerintem. Én is kaptam, kettőt is, hogy a méhszáj puhuljon.
2012. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Szerintem is Nospa-Papaverin injekció volt. Én is kaptam.
2012. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
erdekes adtak valamit csak ugy es te meg se kerdezted mi az es mire valo?belem ugyan senki nem szur ha nem ad magyarazatot
2012. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért ez olyan szomorúan rávilágít az állapotokra, amik itt vannak. Annyiba nem nézik a szülő nőt, hogy elmondják neki mit kap... Ha "csak" nospa, ha nem, de hát akkor is.
2012. okt. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsonel en is kaptam. Nospa-magnezium-meg valami kombinacioja volt. Gorcdoldasra, mehszaj puhulasara kaptam.
2012. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A zárójelentésben nincs benn, azért kérdeztem rá itt. Ott sajnos, mivel fájás alatt adták be, azt is nehezen döntöttem el, hogy melyik oldalamra adják, nemhogy még kérdezgessek. Egyébként maximálisan megbízom az orvosomban.Csak a tájékoztatást hiányoltam 1-2 esetben.
2012. okt. 17. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Engem mindenről tájékoztattak és ha valamit mégsem mondtak meg,hogy mi az akkor kérdeztem.Császármetszés közben is a dokikkal,ápolókkal beszélgettem mikor mi történik,hogy van a baba,mi lesz a karácsonyi ajándék stb :)
2012. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!