Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mohácsi kórházba mit kell...

Mohácsi kórházba mit kell vinni? (gyereknek, anyukának)

Figyelt kérdés

Mi az amit eleve adnak, mi az amit vinni kell?

Apasági nyilatkozathoz vannak kitételek?

Ügyeletesnél fogok szülni. Esetleg tapasztalatokat is szeretnék olvasni.


2012. okt. 17. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább, ha bemész és megkérdezed ott bent a szülésznőket, csecsemősöket, vagy a kórházi védőnőt, hogy náluk mi a szokás.
2012. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én igaz már 2,5 éve szültem itt Mohácson. Akkor csak popsitörlőt kellett vinni a babának, minden mást adtak. Magadnak tisztálkodási szerek, elöl gombos hálóing (könnyebb szoptatni), mellszívó (de ha nincs, van az osztálynak is), vastag eü betét. Röviden ennyi.

Apasági nyilatkozatot az önkormányzatnál az anyakönyvvezetőnél kell megcsináltatnotok, és vinned kell magaddal ha mész szülni, mert csak így kerül az apa nevére a baba.

Nekem csupa jó tapasztalatom van, szerettem benn lenni, aranyosak az orvosok, és a nővérek, szülésznők is.

Ha még van kérdésed, szívesen válaszolok.

2012. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Az alapokat tudom, második babánk lesz, csak konkrétan a mohácsi kórházra vagyok kíváncsi, mert az elsőt még a Megyeiben szültem. Körzetileg viszont csak most kerültünk át Mohácsra, és a védőnőm is csak most (1 hónapja) került ebbe a körzetbe, így sok érdemi dolgot nem tudnak még mondani. Remélem azért mire szülök már több lesz a tapasztalat (2 hónap múlva).

A lényeget azért leírtad (a saját hálóing, mellszívó, pelenka), köszönöm.

Én is sok jót hallottam a szülészetről, remélem én sem csalódok benne.

2012. okt. 20. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van még it valaki kérdezném hány napot kell szülés után maradni?Mellszivot kell vinni?Én is ügyeletesnél fogok szülni eddig Szekszárdon szültem 3szor most át jöttem Mohácsra és nagyon uj még nekem..:-)
2013. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szülés után 4*24 óra a kötelező, ha minden rendben van.

Nekem nem kellett a mellszívó, így nem tudom, hogy van e ott, de azt utólag is be tudod hozatni.

Ügyeletes dokival nem volt gond, bár nem sok dolga volt, gyorsan megszületett a kislányom. Viszont volt egy csecsemős nővér, aki bunkóságban mindenkit felülmúlt.

2013. jan. 31. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!