Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol és milyen szülés felkészít...

Hol és milyen szülés felkészítő tanfolyamon érdemes részt venni?

Figyelt kérdés
Kipróbált és bevált tanfolyamok érdekelnek. Az előzőben ugyanis csalódtam, hiszen alig tudtam hasznát venni a szülésnél.
2009. aug. 7. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a János Kórházban voltunk, nekünk nagyon bejött. Végigjárni nem tudtuk, mert a lányom úgy gondolta, hogy a legfontosabbakat már tudjuk, úgyhogy ő már jöhet is... :) Szerencsére a legelején voltak a legfontosabbak és mi használni is tudtuk. (Ingyenes volt és nyitott!)


Niné! Mit találtam Neked! :) Valaki a jegyzetet is feltette róla, ennek alapján szerintem el tudod dönteni nagyjából, hogy mennyire szimpatikus Neked a dolog!

Héber Judit különben önmagában is nagyon jó választás volt!

Ide katt: [link]

2009. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, az lemaradt, hogy a Doc-ra, ami nálam pl. elsőként jelent meg még rá kell kattintani a letöltéshez.

[link]


Ez pedig a kórház akkori honlapján szerepel, ha nem jön be vissza és a Tárolt változatra katt.

2009. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper!

Az első link megjelent, a másodiknál nem működött a tárolt változat. Szerintem a jegyzet elég lesz.

Köszönöm szépen!!!!!

2009. aug. 7. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!Én is Jánosba jártam, nagyon szuoi volt:)
2009. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!