Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés fotózás?

Szülés fotózás?

Figyelt kérdés
Hódmezővásárhelyen fogok szülni, tudtok a környéken olyan fotóst, aki vállal szülésfotózást? Köszönöm

2012. okt. 18. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
ez nagyon jó gondolat,hogy szülést leakarod, fényképezhtetni
2012. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy ezt tényleg komolyan is gondoltad?!
2012. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

miért ne gondolnám komolyan?


[link]

2012. okt. 20. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
itt kulfoldon is divat itt az egyik szulst segito fenykepez mindent mindent Aztan a hazaspar otthon valogat belole
2012. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki tud érdemi információt is írni????
2012. okt. 24. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg érdeklődj a védőnőtől, vagy az orvosoktól, nővérektől, hátha ők már találkoztak ezzel vagy tudnak valami értelmes infot adni:-) jó ötlet, semmi kivetnivaló nincs benne, én is kértem volna, ha lehetett volna, de nálunk maradtak a telefonos fotók :-)
2012. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem járd körben a városban,a fényképészeket és kérdezd meg bevállalja e?Még itthon nincsenek erre szakosodott fotósok,a párnapos baba fotózás is nem rég lett divat.

Nekünk is készültek képek(igaz császáraim voltak)de ezt a férjem nagyszerűen megoldotta,sőt a személyzet is fotózott,hogy a büszke apuka is rajta legyen.Gyönyörű képeket csinált egyébként.Szóval ehhez nem feltétlenül kell egy idegen fényképész.De ha extra művészi képekre vágysz,én megértem,jó pénzért biztos találsz embert,de előbb járj utána ahol szülsz,bemehet e még +fotós! :)

2012. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!