Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti megengednétek?...

Szülők ti megengednétek? Kamaszok ti is válaszolhatok nyugodtan.

Figyelt kérdés

A neten kaptam egy ajánlatot. Azt az ajánlatot kaptam, hogy nincs- e kedvem amatőr fotózáson részt venni, mint amatőr modell? A fotózás Budapesten lenne. Kicsit messze lakom Budapesttől, de nem annyira, mert kocsival kb. 2 óra az út. Még a szüleimet nem kérdeztem meg, de nagyon kicsi az önbizalmam, és lehet, hogy ez kicsit felbátorítana. Szerintetek úgy elengednének a szüleim, hogy ha apám velem jönne Budapestre, és ott lesz velem a fotózáson is meg mindig velem lesz. Azt írták, hogy semmi akt fotózás sem lenne (ezt nem tudhatom biztosra, de ha apám velem jönne, akkor biztos, hogy nem is lenne). Ti elengednétek??? Ha mondjuk én lennék a lányotok, és nekem nagyon fontos lenne???

14/l (nem sokára 15)


2012. jan. 8. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit utánanéznék anyukád/apukád helyében a neten ennek a bizonyos cégnek, és ha semmi negatívat nem találnék róla, ÉS apukád valóban elkísérne, akkor én IGEN, elengednélek. Ja és persze az sem mellékes, hogy ne arról legyen szó, hogy jópár tízezerért ilyen meg olyan "profi" képeket csinálnak rólad, és utána meg majd értesítenek. Mert sok ilyen működik, ezek mind lehúzások.
2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Szia! Én nem nagyon bíznék meg az ilyen cégekben, pláne ha ingyenes, amatőr és netes... Rengeteg rossz tapasztalatról hallani, szóval járj utána, hogy miféle cég ez, ha pozitívakat írnak róla, akkor állnék elő ezzel a szüleimnek, de ha mentek egy felnőtt mindenféleképpen legyen veled:) Én elengedném a gyerekemet, ha megbízható cég lenne és lenne mellette felnőtt:)

20/L

2012. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarná a lányom, talán megnézném vele, mi történik ott. De csak akkor. Mert az útiköltség jelentős, még egy alkalommal számolva is. De legfőképpen az tartana vissza, hogy a modellkedés keserves egy foglalkozás.
2012. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alaposan utánajárnék, és ragaszkodnék hozzá hogy végig ott legyek melletted, ha az anyud vagy az apud helyében lennék. De amúgy ha nem valami rossz dolog, akkor egy próbát megérhet. 20l
2012. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Arról is meg kéne bizonyosodni, hogy nem adják tovább a képeidet, bocsi, de az ilyeneknek általában ez a lényege...
2012. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen szerződéshez ragaszkodni fogok. Most beszélek a sráccal, és azt mondja, hogy akár a környékemen is lehetne.
2012. jan. 8. 11:18
 7/16 A kérdező kommentje:
Most különböző pózokban kér rólam képeket :S
2012. jan. 8. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne küldj... Hagyd a francba az egészet.
2012. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne küldj neki te magadról semmiféle pózban képet. Mi a neve a cégnek?Leírnád???

Ne dőlj be semmi ilyesminek. Ha mindenképpen szeretnél magadról ilyen képeket akkor keressetek a szüleiddel egy ilyen céget ahova eltudtok menni és akár egy portfóliót csináltattok,nem olcsó mulatság ez.

2012. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

erről a cégről van szó.

2012. jan. 8. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!