Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem, már nem...

3 hete szültem, már nem vérzek, hanem ilyen világosbarnás-sárgás a gyermekágyi váladék. Nincs semmi szaga, nem viszketek. Ez így normális?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen normális, akkor van baj, ha büdös. Nyugi! És gratulálok!
2012. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!A megnyugtató szavakat is.
2012. okt. 19. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én két hétig véreztem csak, ebből is egy hét volt az intenzív, erős vérzés. Jó babázást :)
2012. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!Ezek szerint nincs miért aggódnom.
2012. okt. 19. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vérzel. Tegnap volt 6 hete, hogy szültem, és még mindig van enyhe rózsaszínes folyásom. Már nagyon unom, lassan leszokok a tangáról, ha ez így megy tovább.
2012. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 misty92 válasza:
semmi gond nincs vele!!! de ha fáj az alhasad véletlen akkor menj be nőgyógyhoz mert egyik ismimnek is hamar elmaradt szülés után a menszesze s utánna görcsölgetett a hasa míg végül bement s kiderült hogy elzáródott a méh s nem tud tisztulni, akár fertőzést is kaphatott volna!!!
2012. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi.Szerencsére görcsöm sincs egyáltalán.
2012. okt. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!