Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban pontosan...

Ha minden hónapban pontosan jön meg a mensim - 26 nap - és mindig van kísérő tünet (mellfájdalom, tojásfehérjés váladék, hasszurkálás, normális mennyiségű vérzés) akkor biztosan van peteérésem?

Figyelt kérdés
Többen írjátok itt, hogy nincs minden hónapban peteérés?Ezt honnan tudom meg, ha látszólag minden stimmel?Nagyon szeretnék babát!!
2012. júl. 8. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak hőmérőzéssel vagy ovulációs teszttel derül ki.

Bár alapból feltételezhető, hogy egy amúgy egészséges fiatal nőnek van peteérése.

Ezzel én akkor kezdenék foglalkozni, ha nem jön össze a baba.

2012. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van, hiszen ezek mind arra utalnak. Normális esetben az embernek van peteérése, az az egészséges. Te még szerencsés is vagy, mert van akinek van, de mindenféle tesztek meg hókuszpókusz nélkül fogalma sem lenne, hogy mikor. Még egy jel lehet a peteérésre, hogy olyankor természetes hormonváltozás hatására nagyon megnövekedik az ember libidója :) Ne aggódj, a legtöbb nőnél azért a teherbeesés nem egy művészet, biztosan sikerülni fog!!!
2012. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást, remélem én is, hogy sikerülni fog:-)
2012. júl. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!