Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem, a vérzés...

4 hete szültem, a vérzés elmúlt, most már csak ilyen halvány barnás vizes folyásom van, ami kissé bűzös. Naponta 2-3szor is zuhanyzok... Normális ilyenkor, vagy megfertőződtem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha mensiszagúan büdös, az normális. Nekem olyan volt, de ahogy elmúlt a barnázás, elmúlt a szag is. Ha nem, egy telefont a dokinak szerintem megér!!

Boldog babázást! :o)

2008. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nekem még nem volt ilyen, bár tampont használtam mindig és nem szagolgattam. De ezt eléggé érzem, még nadrágon keresztül is, ha leguggolok pl... Nagyon aggaszt, és zavar!
2008. máj. 20. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is éreztem szlés után, de kb 1-2 hétig, aztmondták a kkor természetes "szag" de mondjuk egy telefont megkéne eresztened, az orvosnak azért:))
2008. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Hát ez az lesz. Sajnos a saját egészséged érdekében majd ha megjön, 1-2 mensit tampon nélkül kell végigcsinálnod :o( De szerintem ennyit megér. Ha pisilsz, használj utána intim törlőkendőt, az sokat segít!!
2008. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A barnázást felváltja egy sárgás,majd fehér folyás,és kellemetlen,erős szaga van.Ez a gyermekágyi folyás,teljesen normális,ne aggódj.
2008. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem, most kezd elmúlni a folyás, de iszonyatosan büdös volt, én is ugyanígy éreztem, mint te. Nadrágon keresztül. Pizsamában aludtam, mert azt hittem a párom is érzi, de szerencsére Ő nem..ne aggódj, a dokim azt mondta, természetes, mert ez a folyás nem ugyanaz, mint a mensi.
2010. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm, hogy írtál, legalább emlékeztettél erre a kérdésemre :) most második babámat várom, nemsokára szülök, legalább tudni fogom, hogy jaaa, tényleg, ez is létezik és normális :) köszi és sok boldogságot nektek!
2010. jan. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!