Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetesen vagyok ma. Nem...

37 hetesen vagyok ma. Nem voltak még jóslófájásaim sem a mehszajam is teljesen zárt?

Figyelt kérdés

Ki van ugyanígy?

Ez nem jelent semmit nem? Ettől meg szulhetek akár 1 hét múlva is?

Várom a tanacsaitokat



2012. okt. 22. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem voltak jósló fájásaim, a méhszájam az utolsó hétig zárva volt, akkor kezdett nyíladozni...kiírás előtt egy nappal szültem :)


De mindettől függetlenül akár egy hét múlva is szülhetsz, nekem is 1 hét leforgása alatt változott az egész, úgyhogy sajnos ebben nem nagyon lehet jóslatokba bocsátkozni :(


Kitartás! Könnyű szülést!

2012. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.majd talán a front változás megindítja a drágámat :-)
2012. okt. 22. 15:00
 3/5 gabszem ***** válasza:
nekem se volt semmi, túlhordtam pár nappal. De ettől függetlenül jön amikor szeretne
2012. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton voltam 38. hetes, és ugyanez a kérdés foglalkoztat. Semmit nem érzek, a méhszájam is zárt (csütörtök az volt). A hasam sem szállt le. Holnap megyek CTG-re, meg vizsgálatra, remélem lesz már valami. Szülni szeretnék, és babázni. :)))

Minden jót, majd írj, hogy Veled mi újság.

2012. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhességem alatt nem volt jóslóm,keményedésem a kiírás napján volt 1.40+2-re szültem pedig már 34 hetesen leszállt a hasan,36 hetesen eltorzult az arcom és a védőnők bíztattak,hogy hamarabb lesz ebből baba mint gondolnám,ehhez képest...
2012. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!